Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Максимальна висота несмертельного падіння кішки

Жива планета

 

Рекорд

padenie koshki3

Є особлива категорія рекордів, які відбуваються без підготовки, тобто «раптом». Наприклад несмертельне падіння кішки з рекордної висоти. Адже жодна психічно здорова людина не надумає спеціально скинути кицю заради рекорду. Так що історію молоденької кішки Мілінди справедливо буде віднести до категорії «Несподівані рекорди зі щасливим фіналом».

 

А розпочалася ця історія з того, що чудовим літнім днем Мілінда видерлась на балконний карниз київської висотки з надією вхопити горобця за хвіст.  Але горобці, як відомо, на відміну від котів вміють літати. Тож вони й полетіли кожен своєю траєкторією – горобець вгору, а кішка вниз - з 24 поверху!

Пролетівши 68 м 30 см, перелякана кішка щосили вдарилася об асфальт і на диво залишилася жива! Хоча й не сказати, що неушкоджена – Мілінда таки зламала лапку і ребро. Хоча ймовірність летальності від падіння кішок з висоток зростає до сьомого поверху, а потім йде на спад - спритні тварини встигають згрупуватися в повітрі і грамотно приземлитися на всі чотири лапи. Сусіди, що були свідками цієї зоосенсації, допомогли господарям знайти Мілінду – перелякана кішка сиділа неподалік від місця падіння. У ветеринарній клініці каскадерка перенесла кілька операцій, місяць пересувалася зі спицею в лапці, зате тепер весела Мілінда, якій виповнився 1 рік і 2 місяці, знову нагадує м’ячик-стрибунець. На пам'ять про падіння в неї залишився тільки постійний синець на правому оці та сертифікат про рекорд. Щоб уникнути його повторення, господар кішки Дмитро встановив на вікнах сітки.

Фотографии

 

{gallery}stories/planet/padenie_koshki/{/gallery}

 

 

 

Пошук рекордів

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31