Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Максимальна кількість цеглин, розбитих на грудях у людини, яка лежить на битому склі

Спорт та ігри

 

Рекорд

IMG 2118 1

Чим би дитя ні тішилось, аби не курило й не пило у підворіттях. Мабуть, так і думали батьки Тараса та Романа Меркулових, і тому на їх дитячі забавки – розбивати кувалдою цеглини на грудях – не звертали уваги. А хлопці змужніли, і гра перетворилися на захоплення.
Тепер їх поважають як дорослих чоловіків, - хоча, в принципі, людину з молотком у руках завжди поважають трохи більше за інших. Врешті хлопці придумали свою власну шоу-програму, яка не всім дорослим чоловікам буде під силу.
Їх захоплення таки довело їх до рекорду «Максимальна кількість цеглин, розбитих на грудях у людини, яка лежить на битому склі». А це вам не на день ПДВ пляшки об голову розбивати! Тож головне тепер, щоб ні цегла ні скло не зіпсували унікальний талант.

Фотографии

{gallery}stories/sport/maksimalnoe-kolichestvo-kirpichey-razbityh-na-grudi-cheloveka-lezhashego-na-bitom-stekle/{/gallery}