Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників

Спорт та ігри

Рекорд

maraphon harkov7

Учасниками  «МТС Харківського міжнародного марафону» стали бігуни не лише з України, а й Великобританії, Німеччини, Польщі, Китаю, Білорусі, Марокко, Перу, Нігерії, Росії, Йорданії, Ємену, Ізраїлю, Замбії, Кенії, Ефіопії та США. Організаторам довелось похвилюватися, коли під час стартів надійшло, як згодом виявилося, неправдиве повідомлення про замінування готелів «Харків» і «Харків Палас», розташованих на площі Свободи, звідки й починався забіг. А далі були лише добрі спортивні хвилювання, без провокацій і навіть без жодної політичної символіки!

 

Для участі у марафоні зареєструвалися 10006 учасників. Наймолодшому учаснику виповнилося всього 3 місяці. Дистанцію в один кілометр (дитячий забіг) він подолав у колясці, з якою бігла його мама. Найстаршим учасником виявився 82-річний житель Чугуєва Михайло Пилипович. Він пробіг дистанцію 3 км за 31 хвилину.

Сертифікати про рекорд було вручено організаторам та безпосереднім учасникам – голові Спостережної ради ПАТ «Банк Національний кредит», а водночас засновнику та директору марафону Андрієві Оністрату та Харківській міській раді, переважна більшість представників якої також взяла участь у марафоні.

Фотографии

 

{gallery}stories/sport/maraphon_harkov/{/gallery}