Найбільша кількість встановлених рекордів впродовж одного дня на одній локації

 


DSC 4138 1

Спроба встановити рекорд – це чудовий виклик, який ви кидаєте не тому, кому рекорд належить на даний момент, а самі собі!
Готельно – ресторанний комплекс «Апельсин» у Черкасах, зважившись 14 червня 2014 року – у день святкування свого 45-річчя встановити одразу п’ять рекордів: найдовша домашня ковбаса, найважча домашня ковбаса, найбільша сковорода, найменший шашлик зі свинини та найменший люля-кебаб, - і тим самим забезпечив собі «рекорд рекордів»!

Подробнее...

Найменший люля-кебаб


DSC 4063 1Ще ніколи кулінарні мініатюри, зареєстровані експертами, – серед них і кренделі, і пасха, і голубці – не були настільки крихітними, як 2-міліметровий люля-кебаб, приготований у черкаському готельно-ресторанному комплексі «Апельсин» (директор Сергій Зозуля).

Подробнее...

Найдовша дистанція синхронного руху автомобіля класу F-3 та літака ЯК-52

 

samoket i bolid4Президент Київського міського автомотоклубу, дворазовий майстер спорту СРСР, майстер спорту України, чемпіон України з кільцевих гонок Сергій Малик не упускає можливості випробувати свій улюблений болід. Навіть якщо це – авіаційне шоу.

Подробнее...

Найдовший шашлик на мангалі

 

shashlik tern56 червня 2014 року цілісіньку ніч в організаторів рекорду в Тернополі була всеночна: до світанку 300 кг свинини  були нарізані на шматки, пересипані прянощами і замариновані як годиться для шашлика найвищої якості. Всеночна зранку продовжилась: 20 кухарів кілька годин нанизували м’ясо на трьохметрові рейки, яких виготовили аж 69 штук і з’єднали в один велетенський шампур. За командою секретаря Гільдії рестораторів Тернопільщини Ігоря Парія гігантський шампур урочисто встановили на мангал.

Подробнее...

Найдовший мангал

 

mangal ternopol15П’ять хвилин знадобилося експерту, щоб пройти вздовж мангала-велетня від його початку й до кінця. Цей унікальний пристрій ковалі виготовили спеціально для  гостей етно-гастрономічного фестивалю «Галицька дефіляда», що відбувся 6 червня 2014 року в Тернополі.

Подробнее...

Найбільша кількість зачісок з жовто-блакитними стрічками у волоссі на одній локації

 

DSC 4489 1

Під час спортивного фестивалю «SportFEST» у Житомирі навіть кілька хлопчиків вплели в свої чуби жовто-блакитні стрічки. Але їх до рекорду не зарахували. Адже впродовж 4 годин експерти рахували виключно жінок з будь-якою довжиною волосся, в яке було вплетено стрічки кольорів національного прапора.

Подробнее...

Зображення прапора з найбільшої кількості тістечок

 

tort khmelnitskiy11Навколо земної кулі на тлі кольору «молодо-зелено» зображено стилізовані фігурки дітей – чомусь вони червоні, жовті, білі, чорні і навіть сині. Це не картина в стилі «фентезі», а прапор, під яким у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. У Хмельницькому зображення різнокольорових дітей на цьому дивному прапорі кондитери вручну наносили на тістечка, які відомі в народі як «Лимонні».

Подробнее...

Найбільша кількість випущених в небо голубів

 

golubi chernigov2Голуб війни не хоче. Інакше який же він голуб миру? Благодійний фонд «Поліський Оберіг» Владислава Атрошенка вирішив нагадати про це. Під час святкування Всесвітнього Дня захисту дітей, коли військові дії на сході лише розгорталися, юні чернігівці в знак протесту проти війни, запустили в небо одночасно 156 голубів.

Подробнее...

Самая большая коллекция предметов в виде божьих коровок

 

Korovki12Божьи Коровки, оказывается, живут не в лесах и в лугах, а в самой обычной городской квартире у Надежды Комаровой в Днепропетровске. Правда, увидев на входной двери табличку: «Здесь живет Божья Коровка», эксперты решили, что это, наверное, Надежда живет у них, а не наоборот.  Целый легион красных в крапинку букашек оккупировал ее жизненное пространство – все комнаты, включая балкон, коридор, ванную и даже туалет. Божьи Коровки были повсюду, и даже ступать приходилось осторожно, чтобы не раздавить какую-то из них.

Подробнее...

Найтриваліший час вису в шпагаті без опори

 

shpagat3Дівчина, що сидить на шпагаті, безперечно, виглядає як мінімум гарно.  Дівчина, яка висить у шпагаті, та ще й без опори рук – виглядає гарно вдвічі!

Подробнее...

Найбільший прапор на фасаді будівлі

 

flag zhitomir3Величезним прапором прикрасили у Житомирі фасад будівлі Житомирського учбово-виробничого підприємства УТОГ. Площа найбільшого прапору на фасаді будівлі становить 450 кв. м. (завдовшки 40 м.,  висота 11,25 м.). Ідея вивісити жовто-блакитний прапор, найбільший з тих, що коли-небудь розміщували на приміщеннях, виникла у директора цього підприємства, яке шиє бронежилети для української армії, Олександра Єфімовича та директора рекламної агенції «Інформ-бюро» Ярослава Гапоненка.

Подробнее...

Найбільший цирк-шапіто

kobzov 2 

У дитинстві цирк видається дуже великим, а коли ми виростаємо – вже й не дуже. А ось у цирку Кобзов відчуття дитинства не минають ніколи. Своїми розмірами шапіто і вражає і малих, і великих.

Микола Кобзов, заслужений працівник культури України і засновник цирку «Кобзов», вирішив: масштаби видовищ – це те, що необхідно перейняти у древніх римлян, щоб глядачі могли оцінити справжню велич циркового мистецтва.

Подробнее...

Самая большая коллекция колокольчиков

bells 174У Ирины Колтаковой можно не спрашивать, в каком ухе звенит. Потому как у нее звенит везде.  Вся квартира известного в Украине коллекционера обвешана, обставлена, украшена и увенчана колокольчиками  – не квартира, а колокольная галерея. Они везде: на стеллажах, полках, в нишах, рамках, шкафах, на кухне, в коридоре, и даже в ванной. Ее колокольный дом для коллекции уже тесен. Вот и мечтает Ирина Колтакова в родном городе Глухове Сумской области открыть  музей колокольчиков. Ведь показать людям есть что: в ее личной коллекции 1603 сувенирных и поддужных колокольчиков мыслимых и немыслимых форм, материалов, дизайна и тематик. Это колокольчики с пейзажами, новогодние и рождественские,  с растительными и животными мотивами, города и страны, предметы и здания, сказочные герои и литературные персонажи, реалистические и фантастические… Есть парные, например, «мальчик-девочка», разделить которые по гендерному признаку можно, заглянув, понятное дело, под юбку колокольчика.

Подробнее...

Пошук рекордів

April 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3