Найтриваліший час вису в шпагаті без опори

 

shpagat3Дівчина, що сидить на шпагаті, безперечно, виглядає як мінімум гарно.  Дівчина, яка висить у шпагаті, та ще й без опори рук – виглядає гарно вдвічі!

Подробнее...

Найбільший цирк-шапіто

kobzov 2 

У дитинстві цирк видається дуже великим, а коли ми виростаємо – вже й не дуже. А ось у цирку Кобзов відчуття дитинства не минають ніколи. Своїми розмірами шапіто і вражає і малих, і великих.

Микола Кобзов, заслужений працівник культури України і засновник цирку «Кобзов», вирішив: масштаби видовищ – це те, що необхідно перейняти у древніх римлян, щоб глядачі могли оцінити справжню велич циркового мистецтва.

Подробнее...

Найбільший прапор на фасаді будівлі

 

flag zhitomir3Величезним прапором прикрасили у Житомирі фасад будівлі Житомирського учбово-виробничого підприємства УТОГ. Площа найбільшого прапору на фасаді будівлі становить 450 кв. м. (завдовшки 40 м.,  висота 11,25 м.). Ідея вивісити жовто-блакитний прапор, найбільший з тих, що коли-небудь розміщували на приміщеннях, виникла у директора цього підприємства, яке шиє бронежилети для української армії, Олександра Єфімовича та директора рекламної агенції «Інформ-бюро» Ярослава Гапоненка.

Подробнее...

Самая большая коллекция колокольчиков

bells 174У Ирины Колтаковой можно не спрашивать, в каком ухе звенит. Потому как у нее звенит везде.  Вся квартира известного в Украине коллекционера обвешана, обставлена, украшена и увенчана колокольчиками  – не квартира, а колокольная галерея. Они везде: на стеллажах, полках, в нишах, рамках, шкафах, на кухне, в коридоре, и даже в ванной. Ее колокольный дом для коллекции уже тесен. Вот и мечтает Ирина Колтакова в родном городе Глухове Сумской области открыть  музей колокольчиков. Ведь показать людям есть что: в ее личной коллекции 1603 сувенирных и поддужных колокольчиков мыслимых и немыслимых форм, материалов, дизайна и тематик. Это колокольчики с пейзажами, новогодние и рождественские,  с растительными и животными мотивами, города и страны, предметы и здания, сказочные герои и литературные персонажи, реалистические и фантастические… Есть парные, например, «мальчик-девочка», разделить которые по гендерному признаку можно, заглянув, понятное дело, под юбку колокольчика.

Подробнее...

Самое большое количество организованных праздников за месяц

smehov1 

Разве может быть грустным человек с фамилией Смехов? А у веселого человека и профессия веселая - дарить людям радость и хорошее настроение. Вот харьковчанин Сергей Смехов только этим и занимается. Он даже для себя ежедневный план придумал: сколько людей он должен за месяц развеселить. Харьковчане на его шутки конкретно подсели, иначе как объяснить, что без Смехова в городе не обходится практически ни один праздник, если, конечно, этот праздник нескучный. Причем такой вот Смехов в городе теперь не один – Сергей объединил лучших харьковских КВНщиков и МС в творческую Студию праздников "Smehov Studio".

Подробнее...

Самый юный ученик, владеющий боккэном

 

boken01Считается, что жизнь самурая состоит из двух частей: еще не самурай и уже самурай. Шестилетний Артем Кириченко из Харькова  находится как раз на переходом этапе. Как настоящий воин он бесстрашно владеет боккэном, не смотря на то, что мальчик ростом не намного выше этого деревянного аналога самурайского меча, который в Японии считается холодным оружием.

Подробнее...

Найбільше яйце-писанка із паперових серветок

 

pisanka iz salfetok7Першим придумав робити букети із паперових серветок бідний студент, у якого в кишені вітер гуляв, а в серці кохання палало. Історія не зберегла для нас відомості, чи відповіла йому взаємністю дівчина, отримуючи паперові букети, відомо лише, що серветок в студентській їдальні йому не бракувало.

Подробнее...

Найстаріший чоловік, що став батьком


DSC 4842У 2003 році житель села Качкарівка Херсонської області дід Георгій відвіз дружину Валентину в райцентр народжувати. На той момент Георгію Лахновскому, ветерану Великої Вітчизняної війни, було 87 років, а його дружині, з якою він жив два роки в цивільному шлюбі, –  37. Цікаво, що дружина діда Георгія на 27 років молодша старшого з його синів.

Подробнее...

Минимальное время сбора Кубик-Рубика ногами

 

kubik-rubika10Женщины, которые хотят привлечь внимание мужчин, чаще одевают короткую юбку. И только самые изобретательные из них способны  на более ловкие способы. Киевлянка Оксана Тиводар умеет не просто привлечь внимание к своим ногам, а в прямом смысле – приворожить к ним взгляд.  На съемках программы «Україна має талант» ни один человек от ее ног не мог оторвать глаз  на протяжении всего времени, пока она этими прелестными частями своего тела собирала Кубик-Рубик.

Подробнее...

Наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників

 

maraphon harkov7Учасниками  «МТС Харківського міжнародного марафону» стали бігуни не лише з України, а й Великобританії, Німеччини, Польщі, Китаю, Білорусі, Марокко, Перу, Нігерії, Росії, Йорданії, Ємену, Ізраїлю, Замбії, Кенії, Ефіопії та США. Організаторам довелось похвилюватися, коли під час стартів надійшло, як згодом виявилося, неправдиве повідомлення про замінування готелів «Харків» і «Харків Палас», розташованих на площі Свободи, звідки й починався забіг. А далі були лише добрі спортивні хвилювання, без провокацій і навіть без жодної політичної символіки!

Подробнее...

Найбільший намальований вінок

vinok7Школярі селища Ширяєве, що на Одещині, так захопилися малюванням вінка акварельними фарбами, що потім вчителі довго не могли знайти таку велику площу, щоб весь цей вінок розложити. І навіть на найбільшому селищному стадіоні полотно довелося розгортати спіраллю. Його довжину експертам довелося міряти курвиметром, який зупинився на позначці  – 505,8 м! Вінок діти намалювали з традиційних українських квітів і присвятили  свою грандіозну роботу 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Подробнее...

Герб міста з найбільшої кількості пластикових кришечок

 

gerb iz krishek5В Іллічівську знайти пластикову кришечку, яка би просто валялась на дорозі нереально. Діти вичистили все місто, збираючи кришечки для справи, за яку взялися разом із керівником місцевого центру розвитку дитини Катериною Чегаринською, яка й виступила ініціатором створення дивовижного панно.

Подробнее...

Найтриваліший безперервний футбольний марафон

 


DSC 2036 1Небагатьом одеситам вистачило сил подивитися найтриваліший в історії футболу матч від початку й до кінця. Назва  футзального марафону, що відбувся в Одесі,  говорить сама за себе – «Від світанку до заходу».  Безперервна гра тривала 12год і 2 хв. За пів-доби гри було забито 270 голів, м’яч потрапляв у ворота в середньому частіше ніж кожні 3 хвилини.

Подробнее...

Пошук рекордів

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1