Самая большая коллекция колокольчиков

bells 174У Ирины Колтаковой можно не спрашивать, в каком ухе звенит. Потому как у нее звенит везде.  Вся квартира известного в Украине коллекционера обвешана, обставлена, украшена и увенчана колокольчиками  – не квартира, а колокольная галерея. Они везде: на стеллажах, полках, в нишах, рамках, шкафах, на кухне, в коридоре, и даже в ванной. Ее колокольный дом для коллекции уже тесен. Вот и мечтает Ирина Колтакова в родном городе Глухове Сумской области открыть  музей колокольчиков. Ведь показать людям есть что: в ее личной коллекции 1603 сувенирных и поддужных колокольчиков мыслимых и немыслимых форм, материалов, дизайна и тематик. Это колокольчики с пейзажами, новогодние и рождественские,  с растительными и животными мотивами, города и страны, предметы и здания, сказочные герои и литературные персонажи, реалистические и фантастические… Есть парные, например, «мальчик-девочка», разделить которые по гендерному признаку можно, заглянув, понятное дело, под юбку колокольчика.

Подробнее...

Самое большое количество организованных праздников за месяц

smehov1 

Разве может быть грустным человек с фамилией Смехов? А у веселого человека и профессия веселая - дарить людям радость и хорошее настроение. Вот харьковчанин Сергей Смехов только этим и занимается. Он даже для себя ежедневный план придумал: сколько людей он должен за месяц развеселить. Харьковчане на его шутки конкретно подсели, иначе как объяснить, что без Смехова в городе не обходится практически ни один праздник, если, конечно, этот праздник нескучный. Причем такой вот Смехов в городе теперь не один – Сергей объединил лучших харьковских КВНщиков и МС в творческую Студию праздников "Smehov Studio".

Подробнее...

Самый юный ученик, владеющий боккэном

 

boken01Считается, что жизнь самурая состоит из двух частей: еще не самурай и уже самурай. Шестилетний Артем Кириченко из Харькова  находится как раз на переходом этапе. Как настоящий воин он бесстрашно владеет боккэном, не смотря на то, что мальчик ростом не намного выше этого деревянного аналога самурайского меча, который в Японии считается холодным оружием.

Подробнее...

Найбільше яйце-писанка із паперових серветок

 

pisanka iz salfetok7Першим придумав робити букети із паперових серветок бідний студент, у якого в кишені вітер гуляв, а в серці кохання палало. Історія не зберегла для нас відомості, чи відповіла йому взаємністю дівчина, отримуючи паперові букети, відомо лише, що серветок в студентській їдальні йому не бракувало.

Подробнее...

Найстаріший чоловік, що став батьком


DSC 4842У 2003 році житель села Качкарівка Херсонської області дід Георгій відвіз дружину Валентину в райцентр народжувати. На той момент Георгію Лахновскому, ветерану Великої Вітчизняної війни, було 87 років, а його дружині, з якою він жив два роки в цивільному шлюбі, –  37. Цікаво, що дружина діда Георгія на 27 років молодша старшого з його синів.

Подробнее...

Минимальное время сбора Кубик-Рубика ногами

 

kubik-rubika10Женщины, которые хотят привлечь внимание мужчин, чаще одевают короткую юбку. И только самые изобретательные из них способны  на более ловкие способы. Киевлянка Оксана Тиводар умеет не просто привлечь внимание к своим ногам, а в прямом смысле – приворожить к ним взгляд.  На съемках программы «Україна має талант» ни один человек от ее ног не мог оторвать глаз  на протяжении всего времени, пока она этими прелестными частями своего тела собирала Кубик-Рубик.

Подробнее...

Наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників

 

maraphon harkov7Учасниками  «МТС Харківського міжнародного марафону» стали бігуни не лише з України, а й Великобританії, Німеччини, Польщі, Китаю, Білорусі, Марокко, Перу, Нігерії, Росії, Йорданії, Ємену, Ізраїлю, Замбії, Кенії, Ефіопії та США. Організаторам довелось похвилюватися, коли під час стартів надійшло, як згодом виявилося, неправдиве повідомлення про замінування готелів «Харків» і «Харків Палас», розташованих на площі Свободи, звідки й починався забіг. А далі були лише добрі спортивні хвилювання, без провокацій і навіть без жодної політичної символіки!

Подробнее...

Герб міста з найбільшої кількості пластикових кришечок

 

gerb iz krishek5В Іллічівську знайти пластикову кришечку, яка би просто валялась на дорозі нереально. Діти вичистили все місто, збираючи кришечки для справи, за яку взялися разом із керівником місцевого центру розвитку дитини Катериною Чегаринською, яка й виступила ініціатором створення дивовижного панно.

Подробнее...

Найбільший намальований вінок

vinok7Школярі селища Ширяєве, що на Одещині, так захопилися малюванням вінка акварельними фарбами, що потім вчителі довго не могли знайти таку велику площу, щоб весь цей вінок розложити. І навіть на найбільшому селищному стадіоні полотно довелося розгортати спіраллю. Його довжину експертам довелося міряти курвиметром, який зупинився на позначці  – 505,8 м! Вінок діти намалювали з традиційних українських квітів і присвятили  свою грандіозну роботу 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Подробнее...

Найтриваліший безперервний футбольний марафон

 


DSC 2036 1Небагатьом одеситам вистачило сил подивитися найтриваліший в історії футболу матч від початку й до кінця. Назва  футзального марафону, що відбувся в Одесі,  говорить сама за себе – «Від світанку до заходу».  Безперервна гра тривала 12год і 2 хв. За пів-доби гри було забито 270 голів, м’яч потрапляв у ворота в середньому частіше ніж кожні 3 хвилини.

Подробнее...

Максимальное количество отжиманий на одной руке за 30 секунд

 

otzhimaniya na odnoi ruke2После того, как в прошлом году в рамках главного шоу страны «Україна має талант-4» была предпринята неудачная попытка одного из конкурсантов зарегистрировать рекорд по отжиманию на одной руке, в Национальный Реестр Рекордов пришло сразу несколько заявок от претендентов на эту номинацию. Отжимания на одной руке — золотой стандарт силы, показатель крепких локтей и мощной груди. Многие заявители  утверждали, что могут отжиматься на одной руке без проблем, и делают это сложное силовое упражнение качественнее и быстрее, чем их неудачливый предшественник.

Подробнее...

Найменша дівчинка, що катається на роликових ковзанах

 

devochka na rolikah2Киянка Варвара Медведь навчилася ходити і кататися на роликових ковзанах майже одночасно. В Україні навіть не було такого маленького розміру, тож ковзани спеціально привезли з-за кордону.

Подробнее...

ПІШЛА З ЖИТТЯ НАЙСТАРІША УКРАЇНКА, РЕКОРДСМЕНКА НАЦІОНАЛЬНОГО РЕЄСТРУ РЕКОРДІВ 117-РІЧНА КАТЕРИНА КОЗАК

 

kozak5Національний Реєстр Рекордів з глибоким сумом сповіщає про те, що 13 березня 2014 року пішла з життя 117-річна Катерина Козак - найстаріша жінка України, і претендентка на світовий титул «Найстаріша жінка планети». 23 жовтня 2013 року Національний Реєстр Рекордів визнав поважний вік Катерини Козак як рекорд України і одразу ж розпочав процедуру реєстрації даного досягнення в Книзі Рекордів Гіннеса. 

Подробнее...

Пошук рекордів

June 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5