Максимальна швидкість на льоду спортивного карта

 

kart led8Жодному інспектору дорожнього руху спостерігати за цим дійством не вистачило б нервів. Водій витискав максимальну швидкість на льоду озера Сонячного на Харківському масиві столиці, не маючи навіть прав на водіння!

Подробнее...

Максимальна швидкість на льоду мотоцикла

 

motocikl led6Кінь на льоду – все одно, що корова на льоду. Інша справа, якщо цей кінь – залізний! На організованих в столиці Київським міським автомотоклубом заїздах на льодовій трасі озера Сонячне відомий мотогонщик, майстер спорту міжнародного класу Анатолій Єфімов у складних погодних умовах встановив абсолютний рекорд України.

Подробнее...

Максимальна швидкість на льоду гоночного автомобіля

 

malik led10Автоспортсмени чимось подібні до каторжан – з етапу на етап, з етапу на етап... Сергій Малик працює без упину. Мало того що він, маючи три вищі освіти і ступінь кандидата психологічних наук, як гонщик бере участь у всіх спортивних заходах, але понад те сумлінно виконує організаторські функції.  Він – засновник і президент Київського міського автомотоклубу (КМАМК).

Подробнее...

Наймолодший Чемпіон України з автокросу серед дорослих

 

avtokross113-річний Владислав Середенко із міста Сніжного на Донеччині вже двічі  ставав Чемпіоном України з автомобільного кросу на міні-баггі серед юніорів - у 2011 та 2012 роках. Після цього юний автогонщик вирішив замахнутися на «дорослий» титул. І за кермом бойового авто ВАЗ-2108 переміг  інших спортсменів класу 7-А, серед яких було 5 майстрів спорту і 4 - кандидати в майстри спорту.

Подробнее...

Самая большая валентинка из бисквита

valentinka02Больше половины населения страны считает себя в кого-нибудь влюбленными. Остальные, возможно, влюблены в себя. И те, и другие с удовольствием вспоминают об этом в День святого Валентина. «Чем больше сердце – тем больше в нем любви!» - решили в Харькове, и к празднику влюбленных испекли из бисквита огромную валентинку в виде двух сердец.

Подробнее...

Самое большое количество яиц, разбитых головой за 1 минуту

 

eggs6Большинство людей пользуются своей головой по назначению – чаще всего  они ею думают. Иногда ею прошибают стену, бросаються в омут, валят с больной на здоровую,  а в особах случай – ее вообще теряют. Случается, что голова болит, правда, чаще у женщин.

Григорий Двуличанский из Житомира решил, что это далеко не полный перечень, что можно делать головой. И решил попробовать бить ею яйца, слава богу, куринные. Вначале Гриша тренировался дома на кухне, но вскоре пришлось это увлекательное занятие прекратить -  маме оно почему-то не понравилось.

Подробнее...

Максимальное количество произнесенных слов за ограниченное время

 

raper09К своему рекорду Вячеслав Кутьин, 18-летний юноша из Луганска, упрямо шел два года. Еще школьником он обратился в Национальный Реестр Рекордов (НРР)  как претендент на титул «Самый быстрый рэпер в Украине». Его заявка на рекорд в данной номинации была невероятно амбициозной. Дело в том, что с детства Вячеслав плохо выговаривал некоторые согласные буквы. Эксперты НРР письменно изложили парню бескомпромиссные правила достижения этого рекорда: четкое произношение всех слов, слогов и даже букв – максимальное их количество за ограниченное время. Эксперты были уверены, что узнав о жестких требованиях, парень откажется. Но вскоре Вячеслав позвонил и попросил назначить ему первое прослушивание.

Подробнее...

Максимальний час утримання власного тіла за допомогою хвата зубами

 

zubnik4Коли 13-річна Настя Звєрєва з Рубіжного, що на Луганщині виступала в популярному телешоу «Україна має талант», зал затамував подих і було чути, як стукали серця глядачів. Здавалося, це неймовірно – тіло дівчинки «зависло» у повітрі, маючи одну-єдину опору, а саме - власні зуби.  Хвилина, друга, третя … 4 хвилини і 15 секунд!

Подробнее...

Партнеры

TBOR The Winer

Книга рекордов Таиланда. Thailand Book of Records(TBOR)

Проект Книга рекордов Таиланда направлен на создание интересной истории королевства. Основная цель проекта - вдохновение людей к активности, а так же показать скрытые возможности жителей королевства. Thailand Book of Records развивает сферу регистрации и установления рекордов для будущих поколений.

Logo Vietnam Book of Records

 

 

Книга Рекордов Вьетнама (VIETNAM BOOK OF RECORDS)

В жизни каждого человека есть то, чем он хотел бы поделиться со всем миром. Это страсть мотивирует людей идти в мир желания и открытий. Главная задача Книги Рекордов Вьетнама дать возможность каждому запечатлеть себя в мировой истории.

 vietnam

Найбільша вага вагону, зміщеного за допомогою кріплень у шкірі спини

 

kruki vagon6Чим лише стонгмени не тягали вагони! Кияни Павло Клець та Андрій Панченко із команди «Solar Suspensions» мало до непритомності приголомшили непідготовлених очевидців встановлення рекорду України. Їм обом прокололи шкіру спини і вставили під неї по два гаки, які ременями причепили до вагону вагою 26,7 тонни. Хлопці неймовірно напружились, їх шкіра  під гаками здавалось зараз розірветься – та ось вагон зрушив з місця! Таким чином хлопці протягли його на 5 метрів 10 сантиметрів!

Подробнее...

Самые длинные мужские волосы

 

IMG 5367

Обладателем самых длинных мужских волос является двенадцатилетний Артур Покос из Дрогобыча. По словам его мамы, «волосы росли себе и росли и идея отращивать их пришла сама по себе».

 

Подробнее...

Наймолодша балерина, що виконує головну роль в репертуарному спектаклі на професійній сцені

 


DSC 8048 1

Як відомо, хто раніше встав, того і пуанти. А хто раніше встав на пуанти, того і головна роль в репертуарній виставі. Бо талант, помножений на дисципліну, здатен творити чудеса.

Подробнее...

Cамый длинный троллей в Украине

 

trolley08«Любые рекорды – это командная работа», – сказал Николай Поплавко, директор компании «SkyPark», которая установила рекорд по самому дринному в Украине и второму по длине в мире троллею. Рекордный объект зарегистрирован в Судаке на горе Сокол – его протяженность 2 км 22 м.

Подробнее...

Пошук рекордів

August 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1