Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Найбільша кількість віджимань від підлоги на двох руках за 30 секунд

Спорт та ігри

Рекорд

DSC 9067

Судячи з популярності серед населення, віджимання – наймасовіший вид спорту в Україні. Утім, нас цікавить лише дійсно спортивне віджимання, тобто не чогось у когось, а лише самого себе від підлоги. Саме через те Національний Реєстр Рекордів отримав найбільше заявок від претендентів на рекорд саме в цій номінації.
Першим рекордсменом 2015 року став Сергій Шепель з Борисполя – за 30 секунд він встиг віджатися від підлоги 53 рази. Але й після цього потік заявок не припинявся, і зрештою було вирішено влаштувати очне змагання між 7 найперспективнішими претендентами.

Доля рекорду вирішувалася під час трансляції телевізійного шоу «Україна має талант». У вкрай напруженому протистоянні вийшли переможцями одразу двоє – Тарас Бура з села Томашівців з Івано-Франківщини та Максим Жиглатий з Хорішок Полтавської області. Співавтори нового рекорду продемонстрували чудову техніку та швидкість, зробивши за півхвилини по 60 віджимань!

Фотографии

{gallery}stories/sport/otzhimanie_za_30_sekund/{/gallery}