Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Наймасовіше зимове моржування на одній локації

Люди

 

Рекорд

16839672 753955171436644 1270298212 n

 

У Херсоні на Водохреща можна було спостерігати щось на кшталт «Шпіцбергену» з сотнями «моржів» на берегах. У зимові води Дніпра в 20-градусний мороз впродовж трьох годин занурилося 1017 херсонців різного віку та статі.
До речі, історія рекорду розпочалася рік тому, коли Руський культурний центр імені О. С. Пушкіна під керівництвом Романа Медведєва вперше подав заявку до Національного Реєстру Рекордів. Попри те, що МНС на той момент попереджало про обмеження транспортного руху на півдні України через екстремальні сніги, експерти таки мужньо вирушили в Херсон реєструвати рекорд. І ... застрягли в херсонських снігах на три доби. Тоді й вирішили рекорд херсонських моржів повторити наступного року. Через рік снігу було менше, а от морозу – ще більше. Попри те, цього разу при підтримці міського голови Херсону Володимира Миколаєнка - все вдалося.

 

Фотографии

{gallery}stories/people/samoe-massovoe-morzjevanie{/gallery}