Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Найстаріший чоловік, що став батьком

Люди

 

Рекорд

DSC 4842

 

У 2003 році житель села Качкарівка Херсонської області дід Георгій відвіз дружину Валентину в райцентр народжувати. На той момент Георгію Лахновскому, ветерану Великої Вітчизняної війни, було 87 років, а його дружині, з якою він жив два роки в цивільному шлюбі, – 37. Цікаво, що дружина діда Георгія на 27 років молодша старшого з його синів.
Дізнавшись про вік батька, медики захвилювалися, що дитина народиться з патологіями. Але дід знав: матиме п’ятого сина! Анатолій виявився здоровим хлопчиком, вагою 3кг 200гр. Чутки про те, що старий даремно претендує на батьківство припинилися, коли Толя трохи підріс і стало очевидно, що його риси збігаються з фамільними рисами численних онуків і правнуків діда Георгія. Старий батько дуже любив хлопчика і мав єдину мрію: дожити до того часу, коли сам зможе відвести малого в перший клас. На жаль, доля розпорядилася інакше – найстаріший в Україні батько, Георгій Лахновский, помер, коли хлопчику було 4 роки. Сьогодні Толя виховується в сім'ї свого брата по батькові Володимира. Він і прийняв з рук експерта Сертифікатпро рекорд свого батька.

 

Фотографии

{gallery}stories/people/samyi-staryi-papa{/gallery}