Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Відтворення вголос найбільшої кількості знаків після коми числа Пі

Люди

 

Рекорд

chislo Pi3

На запитання від вірменського радіо: «Що краще – маразм чи склероз?» правильна відповідь звучить так: звісно, що склероз, бо тоді про маразм забуваєш. Сумчанину Артему Гаріну не загрожує в житті ні одне, ні інше. Маючи унікальну пам'ять, він зміг блискуче відновити раніше скомпрометовану шахраями номінацію рекорду: «Відтворення найбільшої кількості знаків після коми числа Пі».

 

Експерти Національного Реєстру Рекордів України обрали для встановлення рекорду одну з аудиторій Сумського Державного Університету, в якій, за умовами рекорду, не було жодного технічного пристрою. Претендент на рекорд у присутності експертної комісії та журналістів пройшов перевірку на відсутність при ньому будь-яких засобів зв'язку. За правилами реєстрації заборонялося будь-кому, крім експертів, знаходитися в зоні встановлення рекорду. Для повної зосередженості хлопець попросив забезпечити йому в аудиторії повну тишу і зав'язати пов'язкою очі.

Як відомо, число Пі – безкінечне, жодної закономірності розташування знаків у ньому немає. 24-річний аспірант кафедри філософії СумДУ Артем Гарін продемонстрував феноменальну пам'ять, упродовж 50 хвилин назвавши вголос послідовно 5 тисяч цифр після коми числа Пі.

Цікаво, що в процесі запам'ятовування Артем використовує візуальну фіксацію інформації, тобто утримує в голові картини дійсності і зчитує з них інформацію. Найближчим часом Артем планує побити власний рекорд і проговорити послідовно уже вдвічі більше – 10 тисяч цифр.

Фотографії

 

{gallery}stories/people/Chislo_Pi/{/gallery}

 

 

 

Пошук рекордів

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31