Внимание
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Фраза, складена тілами людей з найбільшої кількості країн “З Україною в серці, де б ми не були!”

Міжнародні

Рекорд

flashmob14

16 березня 2015 року в музейно-патріотичному центрі  Конгресу Українських Націоналістів в річницю трагічних для України подій, так званого «кримського референдуму», Національний Реєстр Рекордів України оголосив рекордом один із наймасштабніших проектів в світі,  міжнародний флеш-моб під  назвою «З Україною в серці, де б ми не були!».

 

Так, майже 3 000 українців з 14 країн світу склали слова-гасла зі своїх тіл.  Головною ідею, закладеною у флеш-моб, стала підтримка боротьби українців за свою свободу, а також протест проти окупації України Росією. Під  єдиним гаслом вийшли на центральні площі міст українці з  країн – Грузії, Італії, Греції, Великобританії, Франції, Польщі, Іспанії, Німеччини,  Нідерландів, Пакистану, Америки, Австралії та Японії, щоб показати єдність українців не тільки в Європі, але і у всьому світі. Українці в різних країнах склали своїми тілами єдину фразу: «З Україною в серці, де б ми не були!» У світовому флеш-мобі, зокрема, взяли участь представники посольств країн (Пакистан, Італія), член родини Степана Бандери – його зять – Андрій Куцан (Німеччина), Посольство України при Святому Престолі (Ватикан). І якщо в Росії впродовж тижня проходять святкові заходи щодо річниці анексії Криму, то українці зі всього світу цим національним рекордом висловили протест проти ганебної окупації.

Ініціатором проведення флеш-мобу стала українка Оксана Абраменко, яка живе в Італії (м.Неаполь).

Керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова наголосила: «Сьогодні до Національного Реєстру Рекордів внесено один із наймасштабніших світових флеш-мобів українців, які всьому світові показали, що ми – єдині. Рекорд: «Фраза, складена тілами людей з найбільшої кількості країн» віднині є гордістю всієї країни».

Фотографии

 

{gallery}stories/travel/flashmob/{/gallery}

 

 

 

 

Пошук рекордів

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31