Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Максимальна висота несмертельного падіння кішки

Жива планета

 

Рекорд

padenie koshki3

Є особлива категорія рекордів, які відбуваються без підготовки, тобто «раптом». Наприклад несмертельне падіння кішки з рекордної висоти. Адже жодна психічно здорова людина не надумає спеціально скинути кицю заради рекорду. Так що історію молоденької кішки Мілінди справедливо буде віднести до категорії «Несподівані рекорди зі щасливим фіналом».

 

А розпочалася ця історія з того, що чудовим літнім днем Мілінда видерлась на балконний карниз київської висотки з надією вхопити горобця за хвіст.  Але горобці, як відомо, на відміну від котів вміють літати. Тож вони й полетіли кожен своєю траєкторією – горобець вгору, а кішка вниз - з 24 поверху!

Пролетівши 68 м 30 см, перелякана кішка щосили вдарилася об асфальт і на диво залишилася жива! Хоча й не сказати, що неушкоджена – Мілінда таки зламала лапку і ребро. Хоча ймовірність летальності від падіння кішок з висоток зростає до сьомого поверху, а потім йде на спад - спритні тварини встигають згрупуватися в повітрі і грамотно приземлитися на всі чотири лапи. Сусіди, що були свідками цієї зоосенсації, допомогли господарям знайти Мілінду – перелякана кішка сиділа неподалік від місця падіння. У ветеринарній клініці каскадерка перенесла кілька операцій, місяць пересувалася зі спицею в лапці, зате тепер весела Мілінда, якій виповнився 1 рік і 2 місяці, знову нагадує м’ячик-стрибунець. На пам'ять про падіння в неї залишився тільки постійний синець на правому оці та сертифікат про рекорд. Щоб уникнути його повторення, господар кішки Дмитро встановив на вікнах сітки.

 

 

Пошук рекордів

February 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5