Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Регіональна Асоціація Територіальних Громад (РАТЕГ)

Регіональна Асоціація територіальних громад (РАТЕГ) є партнером Національного Реєстру Рекордів України з проведення та контролю масових рекордів. РАТЕГ формує об'єктивні реєстри учасників, видає іменні дипломи, які підтверджують участь у рекорді. А також проводить експертизу унікальності ідеї досягнення, способу її здійснення і організації.

Наймолодший знавець термінів з квантової фізики та астрофізики

Квантова фізика – сама назва галузі потребує пояснення, а він у 8 років і 7 місяців розуміється у цій науці не гірше дипломованого фахівця. Харків’янин Лев Бондаренко вчетверте став рекордсменом України, назвавши 140 термінів з квантової фізики та астрофізики. Йому вистачило всього 50 хвилин для їх тлумачення. Таким чином Лев Бондаренко вчетверте став рекордсменом України.

Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу дитиною

Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу дитиною. У харківського вундеркінда Лева Бондаренка все не так, як у звичайних дітей. Наприклад, в ранньому дитинстві він спочатку перечитав масу енциклопедій, і лише потім почав читати казки. Диво-дитина дивує навіть власну маму. Процес запам’ятовування у хлопчика не потребує повторень. У віці 6 років він з легкістю відтворив напам’ять столиці 207 країн світу. Це вже не перший рекорд хлопчика-вундеркінда. І, очевидно що не останній. Адже Левко постійно дивує дорослих своїми енциклопедчними знаннями. В 2 роки 7 місяців він почав самостійно читати. До 5 років встиг прочитати понад 500 книг, енциклопедій та журналів. В 5 років 3 місяці встановив рекорд України «Найбільша швидкість читання у дошкільному віці». В 5 років 10 місяців став лауреатом першої національної премії “Диво дитина 2015”, м. Київ. В 6 років 1 місяць отримав диплом “Ерудит року-2015” національної премії “Дитина Року” м. Харків.

Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот дитиною

Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот дитиною У дитинстві всі проходили через такі «навчання» з батьками. І більш-менш успішно відповідали на питання, викликаючи гордість батьків. Але навряд чи хтось зміг би пройти це випробування краще за юного харків’янина 6-річного Лева Бондаренка. Справа у тому, що йому показують йому не якихось жабок чи павучків, а, наприклад, пристигастера, чи батизауруса, чи африканську скватину. Чули про таких? Мабуть, що ні. А Левко їх розпізнає з першого погляду і точно відтворює їхні наукові назви. За 20 хвилин він встиг назвати 310 наукових назв живих істот. Мав би назвати й більше, але час від часу відволікався на пояснення – як той звір живе, на якій території, як харчується. Таке враження, що хлопчик тримає в пам’яті всю енциклопедію.

 

Найгнучкіша дівчинка України

З 1944 року ніхто в світі не зміг повторити знаменитий трюк з яблуком, який виконали сестри Росс в мюзиклі «Бродвейські ритми». Нагадаємо, одна з акробаток дістає зубами яблуко, яке лежить на 80 см нижче рівня підлоги.

 

А тепер сенсація! Національний Реєстр Рекордів у Запоріжжі зареєстрував рекорд десятирічної акробатки Богдани Ткаченко, яка таким же чином дістала зубами 13 яблук за 60 секунд! І лише одна маленька деталь відділяє нашу талановиту дівчинку-каучук від скрупульозного повтору трюку сестер Росс в точності до дрібниць.

 

Тож, знайомтесь, нова зірка манежу – українська Росс – Богдана Ткаченко. Керівник циркової студії "Едельвейс" - Світлана Непомняща.

Наймолодша повітряна гімнастка, яка виконує трюк у висі на волоссі

Дев’ятирічна повітряна гімнастка із Запоріжжя Аліна Фролова може запросто рекламувати зміцнюючі шампуні. Адже циркові трюки вона виконує, висячи лише на своєму волоссі!..

 

Побачивши одного разу виступ гімнастки з цирку дю Солей, дівчинка загорілася його повторити, і їй це вдалося. Експерти Національного Реєстру Рекордів зафіксували 11 хвилин 2 секунди - час, який Аліна провисіла на своєму волоссі (вага гімнастки - 25 кг).

 

На запитання, у чому секрет фантастичного трюку, Аліна відповідає, що просто потрібна ідеальна коса. І, звісно, не одна година тренувань та неабияка сила волі, які зазвичай лишаються «за кадром».

Максимальна вага штанги, піднята на грудях у присіданнях на балансувальній напівсфері за 1 хвилину

 

 

Чемпіон Європи і світу з бодібілдінгу, володар титулу Mr. Universe в категорії Men’s Physique Володимир Оснік встановив світовий рекорд у номінації «Максимальна вага штанги, піднята на грудях у присіданнях на балансувальній напівсфері за 1 хвилину». Складність рекорду полягала не лише у неймовірному фізичному навантаженні, а й у координації рухів, адже вправа виконувалася на рухомій платформі. Виконавши на баланс-платформі Bosu за 1 хвилину 27 присідань зі штангою 72,5 кг на грудях, Володимир Оснік встановив новий світовий рекорд. Загальна піднята вага становила 1957 кг!

 

Подробнее...

Перший українець, який відвідав усі країни світу

 

Деякі люди заздалегідь складають список бажань, що треба зробити до того, як вони помруть. Дехто мріє обов`язково побудувати власний будинок та посадити поряд з ним дерево, хтось прагне здійснити паломницьку подорож до Єрусалима або навіть перетнути Велику Китайську стіну. А Костянтин Симоненко із Києва ще 15 років тому поставив собі за мету відвідати всі країни світу. І йому, зрештою, таки вдалося здійснити задумане!

 

Подробнее...

Найшвидше відкриття інтернет-супермаркету

 

Карантин дав потужний поштовх розвитку онлайн-бізнесу. Рекордний період, а саме - 14 днів знадобилося засновнику ІТ-компанії Powercode Владиславу Савченку, щоб під час карантину відкрити новий бізнес – з нуля до повністю працюючої бізнес-моделі. Враховуючи, що під час карантинних обмежень українці почали активно переходити до покупок онлайн, він запропонував їм те, чого потребувала ситуація – інтернет-супермаркет "Foodex24" із власною доставкою. І вже через 14 днів від стартапу були зроблені перші доставки.

 

Подробнее...

Перше в світі відвідування всіх країн командою з двох осіб | World record — First team of two to visit all countries in tandem

 

Відвідати всі країни світу, поки ми ще молоді, — поставили собі за мету понад десять років тому Михайло Зарубін та Олександр Жданов із СанктПетербурга. Врешті-решт, їм вдалося цього досягнути — подорожуючи разом, хлопці побували в усіх 193 державах — членах ООН, здійснивши свою давню юнацьку мрію. Друзі дісталися навіть до таких країн, куди не літають літаки, де зовсім немає доріг, де ведуться військові дії або не вистачає питної води. На додаток до цього мандрівники відвідали ще 57 невизнаних країн та територій з обмеженим визнанням. Нерозлучна парочка поки ще міркує, що ж їм робити далі. Ставити на подорожах крапку чи кому? Може, варто вирушити в забіг по другому колу?

 

Подробнее...

Мінімальний час подолання дистанції 100 км на велосипеді з песиком у рюкзаку

Своїм рекордом 3-річний песик Брюссель породи левретка зі своїм господарем Володимиром Андрущенком з Коломиї прагнули привернути увагу людей до проблем виживання безпритульних тварин. Адже немає жодного випадку, коли б собака зрадив господаря, і безліч випадків, коли господарі кидають напризволяще своїх тварин. На участь у наймасовіших велоперегонах «Київська сотка» Брюссель (маса тіла якого 7 кг!) заявився у спеціальному рюкзаку свого господаря. У результаті пара вірних друзів подолала дистанцію 100 км за 2 год 54 хв і 24 сек! Партнер рекорду – ГО «Самопоміч».

 

Подробнее...

Найбільша колекція експонатів з яєчної шкаралупи, оздобленої металом

Анатолія Бойка з Володимира-Волинського журналісти називають «волинським Фаберже». Хоча йому більше підійшло б прізвисько «український Леонардо да Вінчі». Майстер володіє чотирнадцятьма різновидами прикладного мистецтва: він і різьб’яр, і графік, і склодув, і вишивальник, і плетільник… Більшістю з цих вмінь він оволодів самотужки, а з Фаберже його стали порівнювати через найдивовижніше з усіх занять – ковку сріблом та іншими металами по яєчній шкаралупі. Розроблена Анатолієм унікальна техніка не має аналогів у світі.

 

Подробнее...

Найбільша кількість дитячих побажань на карті України

Йоганн Вольфганг фон Гете писав: «Недостатньо тільки бажати, треба діяти!» Але не можна почати діяти, попередньо цього не побажавши. Тому діти з різних регіонів України написали 153 свої побажання на майбутнє, а також те, якою саме вони хочуть бачити свою Батьківщину на величезній унікальній мапі-візуалізаторі України.

 

Подробнее...

Пошук рекордів

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4