Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Самый большой акустический динамик

 

dinamik4Помните, как в культовом фантастическом фильме «Назад в будущее» Марти МакФлай попытался играть на своей гитаре, подключив ее к огромному динамику? Закончилось тем, что мощной звуковой волной его отбросило через всю комнату.

Такое восприятие мощности звука возникает при виде самого большого в Украине акустического динамика, который создала компания «Alex-аudio» в Мукачево на Закарпатье.

Подробнее...

Самый молодой роллер в дисциплине спид-слалом

 

speed5Киевлянин Олег Рухлин в возрасте пяти лет одной левой (не рукой,  -ногой!) установил национальный рекорд в номинации «Самый молодой роллер в дисциплине спид-слалом». Впрочем, и правой ногой Олег также хорошо преодолевает дорожку из 20 конусов. По правилам рекорда  расстояние между ними было установлено по 80 см, разбег разрешался до 12 метров. Экспертами было разрешено всего три зачетных попытки. Волнение не скрывали ни родители, ни тренер - двукратный чемпион Украины по слалому Вячеслав Синюшко. Только маленький роллер держался сосредоточенно, несмотря на то, что на разминке, как назло, конусы так норовили упасть под колесики роликов.

Подробнее...

Найбільша колекція етикеток мінеральних вод

 

 

etiketki1

Якби Ярослав Пузич із міста Славута на Хмельниччині щодня куштував по одній з мінеральних вод,  етикетки яких зібрані в його колекції, це зайняло б понад рік. Національний Реєстр Рекордів України зафіксував 393 етикетки, а колекція продовжує поповнюватися. А нещодавно колекціонер роздобув раритет – етикетку мінеральних вод Закарпаття 1871 року!

 

Подробнее...

Самое большое количество экипажей в автомобильном соревновании среди этапов Национальных серий Украины «Донбасс-трофи-2013». Самое большое количество спортсменов, принявших участие в многоэтапном автомобильном соревновании «Кубок Восточной Украины-2013»

 

FAU1Это зрелищное спортивное мероприятие, где в одном месте красивые девушки всегда могут найти то, что им нужно – а именно, полный аншлаг настоящих мужчин и лучших автомобилей. Причем, одни и вторые собираются здесь в рекордном количестве. 17 мая 2013 года в «Донбасс-трофи», втором этапе Национальной серии соревнований по трофи-рейдам «Кубок Восточной Украины» 2013, официально приняли участие 69 экипажей в шести зачётных категориях. Такое количество экипажей ещё не собирало ни одно соревнование автомобильного спорта, включённое в зачёт Национальных серий Украины.

Подробнее...

Максимальна кількість поштовхів покришки без обмеження часу

 

pokrishki713-річний школяр із Мелітополя Запорізької області Єгор Ткачук приїхав до Києва, щоб установити рекорд в епіцентрі революційних подій – на Майдані Незалежності. Причому саме на тому місці, де полягло найбільше героїв Небесної сотні. «Україна понад усе!» - так він сформулював ідею свого рекорду. Юнак вирішив продемонструвати, що Україна - сильна і молодь гартується, щоб її захищати.

Подробнее...

Найбільша кількість відвідувачів сольного концерту

 


IMG 7280Гурт «Океан Ельзи» принципово не бере участі в жодних змаганнях, конкурсах чи фестивалях, де треба боротися за перемогу. Втім, за переконанням шанувальників, відсутність офіційних нагород жодним чином не заважає Святославові Вакарчуку та його товаришам лишатися найкращими в світі.

Подробнее...

Наймолодший автор персональної виставки живопису

 

kira vustavka13Гросмейстер Хосе Капабланка виграв у батька в шахи, коли йому було 4 роки, Вольфганг Амадей Моцарт перший раз виступив на сцені, коли йому було 7 років, в тому ж віці Пабло Пікассо, першим словом якого було «олівець», пішов вчитися до професійного вчителя живопису. Киянка Кіра Микитенко обігнала Пікассо більш, ніж на два роки - до професійних занять живописом дівчинка приступила в травні 2013 року - за місяць до того, як їй виповнилося 5 років. У вересні того ж року Кіра поступила на підготовче відділення дитячої Академії мистецтв. У 5 років 10 місяців у київському готелі «Дніпро» юна художниця відкрила свою першу в житті виставку своїх робіт - «Кольорове сяйво допомоги», ставши, таким чином, наймолодшим українським автором персональної виставки живопису.

Подробнее...

Найменший шашлик

 

shaslik mini10Міні-шашлик, приготування якого продемонструвала кухар готельно-ресторанного комплексу «Апельсин», що в Черкасах, приблизно в 100 разів менший за звичайний. У стільки ж разів була зменшена копія мангалу, вугілля в якому переверталось мініатюрною кочергою.

Подробнее...

Найважча українська ковбаса «Домашня»

 

kolbasa ves5Парадокс, але факт: у 1990 році в СРСР, де мірилом статків населення була можливість людей купувати ковбасу, в середньому на одну людину припадало споживання 40 кілограмів ковбасних виробів в рік.

Подробнее...

Найбільша сковорода

 

skovoroda3Звичайну сковороду можна використовувати для самозахисту або зустрічати нею чоловіка, якщо він провинився.

Готельно-ресторанний комплекс «Апельсин» у Черкасах розробив і виготовив сталеву сковороду, яку можна використовувати лише за прямим призначенням.

Подробнее...

Найменший люля-кебаб


DSC 4063 1Ще ніколи кулінарні мініатюри, зареєстровані експертами, – серед них і кренделі, і пасха, і голубці – не були настільки крихітними, як 2-міліметровий люля-кебаб, приготований у черкаському готельно-ресторанному комплексі «Апельсин» (директор Сергій Зозуля).

Подробнее...

Найбільша кількість встановлених рекордів впродовж одного дня на одній локації

 


DSC 4138 1

Спроба встановити рекорд – це чудовий виклик, який ви кидаєте не тому, кому рекорд належить на даний момент, а самі собі!
Готельно – ресторанний комплекс «Апельсин» у Черкасах, зважившись 14 червня 2014 року – у день святкування свого 45-річчя встановити одразу п’ять рекордів: найдовша домашня ковбаса, найважча домашня ковбаса, найбільша сковорода, найменший шашлик зі свинини та найменший люля-кебаб, - і тим самим забезпечив собі «рекорд рекордів»!

Подробнее...

Найдовша дистанція синхронного руху автомобіля класу F-3 та літака ЯК-52

 

samoket i bolid4Президент Київського міського автомотоклубу, дворазовий майстер спорту СРСР, майстер спорту України, чемпіон України з кільцевих гонок Сергій Малик не упускає можливості випробувати свій улюблений болід. Навіть якщо це – авіаційне шоу.

Подробнее...

Пошук рекордів

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4