Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Найдовший шашлик на мангалі

 

shashlik tern56 червня 2014 року цілісіньку ніч в організаторів рекорду в Тернополі була всеночна: до світанку 300 кг свинини  були нарізані на шматки, пересипані прянощами і замариновані як годиться для шашлика найвищої якості. Всеночна зранку продовжилась: 20 кухарів кілька годин нанизували м’ясо на трьохметрові рейки, яких виготовили аж 69 штук і з’єднали в один велетенський шампур. За командою секретаря Гільдії рестораторів Тернопільщини Ігоря Парія гігантський шампур урочисто встановили на мангал.

Подробнее...

Найдовший мангал

 

mangal ternopol15П’ять хвилин знадобилося експерту, щоб пройти вздовж мангала-велетня від його початку й до кінця. Цей унікальний пристрій ковалі виготовили спеціально для  гостей етно-гастрономічного фестивалю «Галицька дефіляда», що відбувся 6 червня 2014 року в Тернополі.

Подробнее...

Найбільша кількість зачісок з жовто-блакитними стрічками у волоссі на одній локації

 

DSC 4489 1

Під час спортивного фестивалю «SportFEST» у Житомирі навіть кілька хлопчиків вплели в свої чуби жовто-блакитні стрічки. Але їх до рекорду не зарахували. Адже впродовж 4 годин експерти рахували виключно жінок з будь-якою довжиною волосся, в яке було вплетено стрічки кольорів національного прапора.

Подробнее...

Зображення прапора з найбільшої кількості тістечок

 

tort khmelnitskiy11Навколо земної кулі на тлі кольору «молодо-зелено» зображено стилізовані фігурки дітей – чомусь вони червоні, жовті, білі, чорні і навіть сині. Це не картина в стилі «фентезі», а прапор, під яким у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. У Хмельницькому зображення різнокольорових дітей на цьому дивному прапорі кондитери вручну наносили на тістечка, які відомі в народі як «Лимонні».

Подробнее...

Найбільша кількість випущених в небо голубів

 

golubi chernigov2Голуб війни не хоче. Інакше який же він голуб миру? Благодійний фонд «Поліський Оберіг» Владислава Атрошенка вирішив нагадати про це. Під час святкування Всесвітнього Дня захисту дітей, коли військові дії на сході лише розгорталися, юні чернігівці в знак протесту проти війни, запустили в небо одночасно 156 голубів.

Подробнее...

Самая большая коллекция предметов в виде божьих коровок

 

Korovki12Божьи Коровки, оказывается, живут не в лесах и в лугах, а в самой обычной городской квартире у Надежды Комаровой в Днепропетровске. Правда, увидев на входной двери табличку: «Здесь живет Божья Коровка», эксперты решили, что это, наверное, Надежда живет у них, а не наоборот.  Целый легион красных в крапинку букашек оккупировал ее жизненное пространство – все комнаты, включая балкон, коридор, ванную и даже туалет. Божьи Коровки были повсюду, и даже ступать приходилось осторожно, чтобы не раздавить какую-то из них.

Подробнее...

Найтриваліший час вису в шпагаті без опори

 

shpagat3Дівчина, що сидить на шпагаті, безперечно, виглядає як мінімум гарно.  Дівчина, яка висить у шпагаті, та ще й без опори рук – виглядає гарно вдвічі!

Подробнее...

Найбільший цирк-шапіто

kobzov 2 

У дитинстві цирк видається дуже великим, а коли ми виростаємо – вже й не дуже. А ось у цирку Кобзов відчуття дитинства не минають ніколи. Своїми розмірами шапіто і вражає і малих, і великих.

Микола Кобзов, заслужений працівник культури України і засновник цирку «Кобзов», вирішив: масштаби видовищ – це те, що необхідно перейняти у древніх римлян, щоб глядачі могли оцінити справжню велич циркового мистецтва.

Подробнее...

Найбільший прапор на фасаді будівлі

 

flag zhitomir3Величезним прапором прикрасили у Житомирі фасад будівлі Житомирського учбово-виробничого підприємства УТОГ. Площа найбільшого прапору на фасаді будівлі становить 450 кв. м. (завдовшки 40 м.,  висота 11,25 м.). Ідея вивісити жовто-блакитний прапор, найбільший з тих, що коли-небудь розміщували на приміщеннях, виникла у директора цього підприємства, яке шиє бронежилети для української армії, Олександра Єфімовича та директора рекламної агенції «Інформ-бюро» Ярослава Гапоненка.

Подробнее...

Самая большая коллекция колокольчиков

bells 174У Ирины Колтаковой можно не спрашивать, в каком ухе звенит. Потому как у нее звенит везде.  Вся квартира известного в Украине коллекционера обвешана, обставлена, украшена и увенчана колокольчиками  – не квартира, а колокольная галерея. Они везде: на стеллажах, полках, в нишах, рамках, шкафах, на кухне, в коридоре, и даже в ванной. Ее колокольный дом для коллекции уже тесен. Вот и мечтает Ирина Колтакова в родном городе Глухове Сумской области открыть  музей колокольчиков. Ведь показать людям есть что: в ее личной коллекции 1603 сувенирных и поддужных колокольчиков мыслимых и немыслимых форм, материалов, дизайна и тематик. Это колокольчики с пейзажами, новогодние и рождественские,  с растительными и животными мотивами, города и страны, предметы и здания, сказочные герои и литературные персонажи, реалистические и фантастические… Есть парные, например, «мальчик-девочка», разделить которые по гендерному признаку можно, заглянув, понятное дело, под юбку колокольчика.

Подробнее...

Самый юный ученик, владеющий боккэном

 

boken01Считается, что жизнь самурая состоит из двух частей: еще не самурай и уже самурай. Шестилетний Артем Кириченко из Харькова  находится как раз на переходом этапе. Как настоящий воин он бесстрашно владеет боккэном, не смотря на то, что мальчик ростом не намного выше этого деревянного аналога самурайского меча, который в Японии считается холодным оружием.

Подробнее...

Самое большое количество организованных праздников за месяц

smehov1 

Разве может быть грустным человек с фамилией Смехов? А у веселого человека и профессия веселая - дарить людям радость и хорошее настроение. Вот харьковчанин Сергей Смехов только этим и занимается. Он даже для себя ежедневный план придумал: сколько людей он должен за месяц развеселить. Харьковчане на его шутки конкретно подсели, иначе как объяснить, что без Смехова в городе не обходится практически ни один праздник, если, конечно, этот праздник нескучный. Причем такой вот Смехов в городе теперь не один – Сергей объединил лучших харьковских КВНщиков и МС в творческую Студию праздников "Smehov Studio".

Подробнее...

Найбільше яйце-писанка із паперових серветок

 

pisanka iz salfetok7Першим придумав робити букети із паперових серветок бідний студент, у якого в кишені вітер гуляв, а в серці кохання палало. Історія не зберегла для нас відомості, чи відповіла йому взаємністю дівчина, отримуючи паперові букети, відомо лише, що серветок в студентській їдальні йому не бракувало.

Подробнее...

Пошук рекордів

June 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3