Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Найстаріший чоловік, що став батьком


DSC 4842У 2003 році житель села Качкарівка Херсонської області дід Георгій відвіз дружину Валентину в райцентр народжувати. На той момент Георгію Лахновскому, ветерану Великої Вітчизняної війни, було 87 років, а його дружині, з якою він жив два роки в цивільному шлюбі, –  37. Цікаво, що дружина діда Георгія на 27 років молодша старшого з його синів.

Подробнее...

Минимальное время сбора Кубик-Рубика ногами

 

kubik-rubika10Женщины, которые хотят привлечь внимание мужчин, чаще одевают короткую юбку. И только самые изобретательные из них способны  на более ловкие способы. Киевлянка Оксана Тиводар умеет не просто привлечь внимание к своим ногам, а в прямом смысле – приворожить к ним взгляд.  На съемках программы «Україна має талант» ни один человек от ее ног не мог оторвать глаз  на протяжении всего времени, пока она этими прелестными частями своего тела собирала Кубик-Рубик.

Подробнее...

Наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників

 

maraphon harkov7Учасниками  «МТС Харківського міжнародного марафону» стали бігуни не лише з України, а й Великобританії, Німеччини, Польщі, Китаю, Білорусі, Марокко, Перу, Нігерії, Росії, Йорданії, Ємену, Ізраїлю, Замбії, Кенії, Ефіопії та США. Організаторам довелось похвилюватися, коли під час стартів надійшло, як згодом виявилося, неправдиве повідомлення про замінування готелів «Харків» і «Харків Палас», розташованих на площі Свободи, звідки й починався забіг. А далі були лише добрі спортивні хвилювання, без провокацій і навіть без жодної політичної символіки!

Подробнее...

Герб міста з найбільшої кількості пластикових кришечок

 

gerb iz krishek5В Іллічівську знайти пластикову кришечку, яка би просто валялась на дорозі нереально. Діти вичистили все місто, збираючи кришечки для справи, за яку взялися разом із керівником місцевого центру розвитку дитини Катериною Чегаринською, яка й виступила ініціатором створення дивовижного панно.

Подробнее...

Найбільший намальований вінок

vinok7Школярі селища Ширяєве, що на Одещині, так захопилися малюванням вінка акварельними фарбами, що потім вчителі довго не могли знайти таку велику площу, щоб весь цей вінок розложити. І навіть на найбільшому селищному стадіоні полотно довелося розгортати спіраллю. Його довжину експертам довелося міряти курвиметром, який зупинився на позначці  – 505,8 м! Вінок діти намалювали з традиційних українських квітів і присвятили  свою грандіозну роботу 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Подробнее...

Найтриваліший безперервний футбольний марафон

 


DSC 2036 1Небагатьом одеситам вистачило сил подивитися найтриваліший в історії футболу матч від початку й до кінця. Назва  футзального марафону, що відбувся в Одесі,  говорить сама за себе – «Від світанку до заходу».  Безперервна гра тривала 12год і 2 хв. За пів-доби гри було забито 270 голів, м’яч потрапляв у ворота в середньому частіше ніж кожні 3 хвилини.

Подробнее...

Найменша дівчинка, що катається на роликових ковзанах

 

devochka na rolikah2Киянка Варвара Медведь навчилася ходити і кататися на роликових ковзанах майже одночасно. В Україні навіть не було такого маленького розміру, тож ковзани спеціально привезли з-за кордону.

Подробнее...

Максимальное количество отжиманий на одной руке за 30 секунд

 

otzhimaniya na odnoi ruke2После того, как в прошлом году в рамках главного шоу страны «Україна має талант-4» была предпринята неудачная попытка одного из конкурсантов зарегистрировать рекорд по отжиманию на одной руке, в Национальный Реестр Рекордов пришло сразу несколько заявок от претендентов на эту номинацию. Отжимания на одной руке — золотой стандарт силы, показатель крепких локтей и мощной груди. Многие заявители  утверждали, что могут отжиматься на одной руке без проблем, и делают это сложное силовое упражнение качественнее и быстрее, чем их неудачливый предшественник.

Подробнее...

ПІШЛА З ЖИТТЯ НАЙСТАРІША УКРАЇНКА, РЕКОРДСМЕНКА НАЦІОНАЛЬНОГО РЕЄСТРУ РЕКОРДІВ 117-РІЧНА КАТЕРИНА КОЗАК

 

kozak5Національний Реєстр Рекордів з глибоким сумом сповіщає про те, що 13 березня 2014 року пішла з життя 117-річна Катерина Козак - найстаріша жінка України, і претендентка на світовий титул «Найстаріша жінка планети». 23 жовтня 2013 року Національний Реєстр Рекордів визнав поважний вік Катерини Козак як рекорд України і одразу ж розпочав процедуру реєстрації даного досягнення в Книзі Рекордів Гіннеса. 

Подробнее...

Рекордсмен рекордсменов

 

Блохин Олег Владимирович родился 5 ноября 1952 года в г. Киеве. На его счету 302 забитых мяча. 211 в отечественных чемпионатах и Кубках. В Еврокубках  -26 мячей. В сборных СССР (олимпийской и национальной) – 44 мяча. За «Динамо»  (Киев) провел 432 матча. Член клубу «100» УЕФА. Семикратный чемпиона СССР, пятикратный обладатель кубка СССР. Обладатель кубка обладателей кубков европейских стран 1975 и 1986 гг. Обладатель Суперкубка 1975 года.

 

 

Подробнее...

Самое большое количество самоваров-гигантов на одной локации

 

samovari11Чай – не водка, много не выпьешь, - говорят те, кто ни разу не гулял на Масленицу. Знает толк в потребностях гуляющего народа Торговая Марка «Запорожский Самовар». Поэтому и привезли на центральную площадь Запорожья самое большое количество огромных самоваров.  Таким зрелищным самоварным сборищем  был отмечен 10-летний юбилей ТМ «Запоржский самовар», который выпустил за годы своей деятельности аж 65 действующих гигантских самоваров, нашедших места своей постоянной прописки от Парижа до Хабаровска.

Подробнее...

Найбільший самовар з петриківським розписом

 

DSC 1074 1

Гігантський самовар, представлений у Дніпропетровську на святкуванні Масляної, в перший же день напоїв чаєм 3,5 тисячі гостей свята. Заввишки велетень-черевань  2,5 метри, його об’єм – 561 літр, тобто понад 50 відер. Він може нагріватися як електрикою, так і вугіллям. З двох краників подачі окропу щохвилини можуть обслуговуватися 20 чоловік.

Подробнее...

Максимальна швидкість на льоду спортивного карта

 

kart led8Жодному інспектору дорожнього руху спостерігати за цим дійством не вистачило б нервів. Водій витискав максимальну швидкість на льоду озера Сонячного на Харківському масиві столиці, не маючи навіть прав на водіння!

Подробнее...

Пошук рекордів

August 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4