Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Наймолодша в Україні вейкбордистка


IMG 2155 1

Відомий дитячий письменник Маршак писав, що хлопчики зроблені з равликів і черепашок, а дівчата – з тістечок і всіляких ласощів. Але то було давно, - сьогоднішні діти це вже не просто квіточки-цукерочки!
Киянка Наталка Мірошніченко почала займатися спортом в 2 рочки. Спочатку її захопленням стали ролики, потім вона освоїла гірські лижі.

Подробнее...

Максимальна кількість підтягувань на турніку у положенні «ноги під прямим кутом» у віці 91 рік

 

koshkin4Вважається, що з віком люди вгамовуються, бо вже вік не той і можливості не ті! Нічого подібного! Наприклад, 91-річний киянин Аркадій Кошкін щодня тренується виконувати вправу, яка називається підтягування на турніку в положенні «ноги під прямим кутом».

Подробнее...

Найстаріший в Україні собака

 

fantik5Не всякий пенсіонер може похизуватися тим, що став рекордсменом. Хіба якщо він чотирилапий і йому стукнуло більше ста людських років. Тривалість життя більшості з собак – 8-12 років, і рідко хто з них доживає до 15-річного віку. Пенсіонеру Фантику в червні 2014-го виповнилося 18-ть, а за таблицею відповідності людського та тваринного віку – це 126 людських років.

Подробнее...

Найшвидший біг спиною вперед на дистанцію 100 м

 

popabeg1Звичайний за корисніший вперед спиною біг. Тобто, біг спиною вперед корисніший за звичайний. Виявляється, при бігу спиною вперед ми витрачаємо на 30% більше енергії, ніж при нормальному бігу. Що не дуже добре, якщо ви біжите марафон, але дуже корисно, коли ваша мета – схуднути. Підраховано, що за одне коло «зворотного бігу» на стадіоні втрачається стільки ж кілокалорій, як і при 6 кіл бігу звичайного. А 100 кроків, зроблених назад, мають той самий ефект, що й 1000 кроків, зроблених вперед.

Подробнее...

Найбільший бутерброд із салом

 

 IMG 9001Любов до сала об’єднує українців. І чим більше сала, тим більше воно об’єднує. З цією благородною метою працівники ТОВ «Агровет Атлантик» виготовили найбільший в Україні бутерброд із салом. На нього пішло  150 кг екологічно чистого сала, наданого партнером – ПП «Сігма». На приготування витратили 6,5 годин.

 

Подробнее...

Найбільший прапор України з живих квітів


IMG 8529 1

Бідний художник своїй музі подарував мільйон червоних троянд, майже такий подарунок всій країні зробили працівники ТОВ «СІ.В» (директор Сергій Андрєєв).
У Харкові на території ТРЦ «Французский бульвар» до Дня незалежності вперше було створено грандіозну квіткову композицію – велетенський прапор в національних кольорах.

Подробнее...

Найбільша карта України вишита бісером вручну


IMG 3272 1

Унікальна робота 25-річного Романа Магоцького з міста Комарно, що на Львівщині, складається з 1 мільйона 300 тисяч бісеринок, 48-ми кольорів та 11000 метрів ниток! Роман Магоцький гаптував зернятками бісеру свій шедевр щодня по 16, а іноді навіть по 20 годин впродовж року! Мапа України, вишита бісером, презентувалася в Києві на День незалежності.

Подробнее...

Найбільша кількість жимів штанги

 

zhim aleksandriya6Зібралися якось в місті Олександрія 15 дужих та міцних хлопців із команди збірної України і влаштували жимову естафету, суть якої полягає, перш за все, у повазі до інших: віджав сам – дай віджати другу.

Кожен із учасників естафети мав лише 5 хвилин на те, щоб продемонструвати свої залізні м’язи і віджати штангу вагою 55 кг максимальну кількість разів.

Подробнее...

Максимальна висота несмертельного падіння кішки

 

padenie koshki3Є особлива категорія рекордів, які відбуваються без підготовки, тобто «раптом». Наприклад несмертельне падіння кішки з рекордної висоти. Адже жодна психічно здорова людина не надумає спеціально скинути кицю заради рекорду. Так що історію молоденької кішки Мілінди справедливо буде віднести до категорії «Несподівані рекорди зі щасливим фіналом».

А розпочалася ця історія з того, що чудовим літнім днем Мілінда видерлась на балконний карниз київської висотки з надією вхопити горобця за хвіст.  Але горобці, як відомо, на відміну від котів вміють літати. Тож вони й полетіли кожен своєю траєкторією – горобець вгору, а кішка вниз - з 24 поверху!

Подробнее...

Найбільша кількість комбайнів, що синхронно прибирають урожай на полі

 DSC 4732

У селі Васильківці Гусятинського району Тернопільської області 10 великогабаритних комбайнів синхронно прибирали на полі врожай пшениці. Оскільки людей, які каталися на автомобілі Tesla в нас, мабуть, більше, ніж тих, хто сидів коли-небудь в кабіні комбайна, потрібно, мабуть, пояснити, що 10 комбайнів одночасно (та ще й синхронно) – це круто. Настільки, що це вже національний рекорд.

Подробнее...

Запуск самого большого количества небесных фонариков

 

fonariki04После рекорда по запуску самого большого количества небесных фонариков стало понятно, как появилось выражение: «Офанареть!». Такое потрясающее по красоте зрелище привело в восторг даже видавших виды экспертов Национального Реестра Рекордов. 27 сентября 2014 года ровно в 19.00. на набережной Хмельницкого взмыло в вечернее небо 18 100 зажжённых огней небесных фонариков. В этот момент от нагретого воздуха на городском пляже стало вдруг жарко, как летом и светло, как днем. Чтобы никто друг у друга не спрашивал: «Не найдется ли огонька?», организаторы закупили и раздали 20 000 коробков спичек. В акции «Фонарик в небе — мир на земле» приняло участие около 16 000 жителей Хмельницкого. Для спокойствия экологов организаторами акции были закуплены только сертифицированные небесные фонарики, которые изготавливаются из негорючей саморазлагающейся  экологичной бумаги.

Подробнее...

Найбільша дощувальна машина кругового дії

 

dozhd mashina5Що таке по-вашому «довга машина»? Лімузин? Це 10-12 м. Вантажівка-гігалайнер? Це 20-25 м. Ракетовоз МАЗ-7907? Це 30 метрів. А от довжина зареєстрованої експертами НРР самохідної дощувальної машини ферменной конструкції кругової дії ДМФ «Фрегат» модифікації ДМФ-К-А14-792-65 - це 792 метри. Звичайно, покататися на ній з комфортом у вас не вийде, адже не для того її створювали.

Детальніше

Максимальное время шпагата, выполненного с упором ног на два синхронно движущихся автомобиля

 

shpagat4Теперь в Одессе есть свой Ван Дамм. Знаменитый трюк американского актера повторил 24-летний одессит Евгений Калинин. Опираясь ногами на два движущихся автомобиля, украинский экстремал выполнил эпический шпагат звезды голливудских боевиков, которым восхищается весь мир. Причем, сел на шпагат по-настоящему, в присутствии экспертов Национального Реестра Рекордов, чего не скажешь о Ван Дамме.

Особенность этого трюка в том, что шпагат удерживается в воздухе, без точки опоры,  между двумя спортивными автомобилями, которые медленно разъезжаются в стороны. Кстати, Ван Дамм опирался на крыши грузовиков, что, конечно же, легче, чем удержаться на спорткарах. 

Подробнее...

Пошук рекордів

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4