Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Найбільша кількість діючих національних садиб ХІХ-ХХ ст. в приватному етнічному музеї під відкритим небом

20130803 1221 4268 1

Етнографічний музей під відкритим небом "Бессарабське село Фрумушика-Нова" нагадує широко відоме Пирогово під Києвом за однієї дуже  суттєвої відмінності.  Фрумушика-Нова відтворена повністю за ініціативи та кошти приватної особи, Олександра Паларієва, - у память про селян, яких у 1946 році держава виселила з квітучих бессарабських  сіл, щоб утворити на їхньому місці воєнний полігон.

Подробнее...

Наймолодший в Україні меценат

 

 

retromobili8

Маленька художниця з Києва Кіра Микитенко у віці 6 років і 2 місяці була визнана наймолодшим в Україні меценатом. За її кошти придбано життєво необхідне медичне обладнання для відділення дитячої реанімації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України.  

Подробнее...

Найбільший бутерброд із салом

 

 IMG 9001Любов до сала об’єднує українців. І чим більше сала, тим більше воно об’єднує. З цією благородною метою працівники ТОВ «Агровет Атлантик» виготовили найбільший в Україні бутерброд із салом. На нього пішло  150 кг екологічно чистого сала, наданого партнером – ПП «Сігма». На приготування витратили 6,5 годин.

 

Подробнее...

Найбільший прапор України з живих квітів


IMG 8529 1

Бідний художник своїй музі подарував мільйон червоних троянд, майже такий подарунок всій країні зробили працівники ТОВ «СІ.В» (директор Сергій Андрєєв).
У Харкові на території ТРЦ «Французский бульвар» до Дня незалежності вперше було створено грандіозну квіткову композицію – велетенський прапор в національних кольорах.

Подробнее...

Найбільша карта України вишита бісером вручну


IMG 3272 1

Унікальна робота 25-річного Романа Магоцького з міста Комарно, що на Львівщині, складається з 1 мільйона 300 тисяч бісеринок, 48-ми кольорів та 11000 метрів ниток! Роман Магоцький гаптував зернятками бісеру свій шедевр щодня по 16, а іноді навіть по 20 годин впродовж року! Мапа України, вишита бісером, презентувалася в Києві на День незалежності.

Подробнее...

Запуск самого большого количества небесных фонариков

 

fonariki04После рекорда по запуску самого большого количества небесных фонариков стало понятно, как появилось выражение: «Офанареть!». Такое потрясающее по красоте зрелище привело в восторг даже видавших виды экспертов Национального Реестра Рекордов. 27 сентября 2014 года ровно в 19.00. на набережной Хмельницкого взмыло в вечернее небо 18 100 зажжённых огней небесных фонариков. В этот момент от нагретого воздуха на городском пляже стало вдруг жарко, как летом и светло, как днем. Чтобы никто друг у друга не спрашивал: «Не найдется ли огонька?», организаторы закупили и раздали 20 000 коробков спичек. В акции «Фонарик в небе — мир на земле» приняло участие около 16 000 жителей Хмельницкого. Для спокойствия экологов организаторами акции были закуплены только сертифицированные небесные фонарики, которые изготавливаются из негорючей саморазлагающейся  экологичной бумаги.

Подробнее...

Найбільша колекція етикеток мінеральних вод

 

 

etiketki1

Якби Ярослав Пузич із міста Славута на Хмельниччині щодня куштував по одній з мінеральних вод,  етикетки яких зібрані в його колекції, це зайняло б понад рік. Національний Реєстр Рекордів України зафіксував 393 етикетки, а колекція продовжує поповнюватися. А нещодавно колекціонер роздобув раритет – етикетку мінеральних вод Закарпаття 1871 року!

 

Подробнее...

Наймолодший автор персональної виставки живопису

 

kira vustavka13Гросмейстер Хосе Капабланка виграв у батька в шахи, коли йому було 4 роки, Вольфганг Амадей Моцарт перший раз виступив на сцені, коли йому було 7 років, в тому ж віці Пабло Пікассо, першим словом якого було «олівець», пішов вчитися до професійного вчителя живопису. Киянка Кіра Микитенко обігнала Пікассо більш, ніж на два роки - до професійних занять живописом дівчинка приступила в травні 2013 року - за місяць до того, як їй виповнилося 5 років. У вересні того ж року Кіра поступила на підготовче відділення дитячої Академії мистецтв. У 5 років 10 місяців у київському готелі «Дніпро» юна художниця відкрила свою першу в житті виставку своїх робіт - «Кольорове сяйво допомоги», ставши, таким чином, наймолодшим українським автором персональної виставки живопису.

Подробнее...

Найменший шашлик

 

shaslik mini10Міні-шашлик, приготування якого продемонструвала кухар готельно-ресторанного комплексу «Апельсин», що в Черкасах, приблизно в 100 разів менший за звичайний. У стільки ж разів була зменшена копія мангалу, вугілля в якому переверталось мініатюрною кочергою.

Подробнее...

Найважча українська ковбаса «Домашня»

 

kolbasa ves5Парадокс, але факт: у 1990 році в СРСР, де мірилом статків населення була можливість людей купувати ковбасу, в середньому на одну людину припадало споживання 40 кілограмів ковбасних виробів в рік.

Подробнее...

Найбільша кількість встановлених рекордів впродовж одного дня на одній локації

 


DSC 4138 1

Спроба встановити рекорд – це чудовий виклик, який ви кидаєте не тому, кому рекорд належить на даний момент, а самі собі!
Готельно – ресторанний комплекс «Апельсин» у Черкасах, зважившись 14 червня 2014 року – у день святкування свого 45-річчя встановити одразу п’ять рекордів: найдовша домашня ковбаса, найважча домашня ковбаса, найбільша сковорода, найменший шашлик зі свинини та найменший люля-кебаб, - і тим самим забезпечив собі «рекорд рекордів»!

Подробнее...

Найбільша сковорода

 

skovoroda3Звичайну сковороду можна використовувати для самозахисту або зустрічати нею чоловіка, якщо він провинився.

Готельно-ресторанний комплекс «Апельсин» у Черкасах розробив і виготовив сталеву сковороду, яку можна використовувати лише за прямим призначенням.

Подробнее...

Найдовший шашлик на мангалі

 

shashlik tern56 червня 2014 року цілісіньку ніч в організаторів рекорду в Тернополі була всеночна: до світанку 300 кг свинини  були нарізані на шматки, пересипані прянощами і замариновані як годиться для шашлика найвищої якості. Всеночна зранку продовжилась: 20 кухарів кілька годин нанизували м’ясо на трьохметрові рейки, яких виготовили аж 69 штук і з’єднали в один велетенський шампур. За командою секретаря Гільдії рестораторів Тернопільщини Ігоря Парія гігантський шампур урочисто встановили на мангал.

Подробнее...

Пошук рекордів

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4