Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Найдовший мангал

 

mangal ternopol15П’ять хвилин знадобилося експерту, щоб пройти вздовж мангала-велетня від його початку й до кінця. Цей унікальний пристрій ковалі виготовили спеціально для  гостей етно-гастрономічного фестивалю «Галицька дефіляда», що відбувся 6 червня 2014 року в Тернополі.

Подробнее...

Зображення прапора з найбільшої кількості тістечок

 

tort khmelnitskiy11Навколо земної кулі на тлі кольору «молодо-зелено» зображено стилізовані фігурки дітей – чомусь вони червоні, жовті, білі, чорні і навіть сині. Це не картина в стилі «фентезі», а прапор, під яким у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. У Хмельницькому зображення різнокольорових дітей на цьому дивному прапорі кондитери вручну наносили на тістечка, які відомі в народі як «Лимонні».

Подробнее...

Найбільша кількість випущених в небо голубів

 

golubi chernigov2Голуб війни не хоче. Інакше який же він голуб миру? Благодійний фонд «Поліський Оберіг» Владислава Атрошенка вирішив нагадати про це. Під час святкування Всесвітнього Дня захисту дітей, коли військові дії на сході лише розгорталися, юні чернігівці в знак протесту проти війни, запустили в небо одночасно 156 голубів.

Подробнее...

Самая большая коллекция предметов в виде божьих коровок

 

Korovki12Божьи Коровки, оказывается, живут не в лесах и в лугах, а в самой обычной городской квартире у Надежды Комаровой в Днепропетровске. Правда, увидев на входной двери табличку: «Здесь живет Божья Коровка», эксперты решили, что это, наверное, Надежда живет у них, а не наоборот.  Целый легион красных в крапинку букашек оккупировал ее жизненное пространство – все комнаты, включая балкон, коридор, ванную и даже туалет. Божьи Коровки были повсюду, и даже ступать приходилось осторожно, чтобы не раздавить какую-то из них.

Подробнее...

Найбільший прапор на фасаді будівлі

 

flag zhitomir3Величезним прапором прикрасили у Житомирі фасад будівлі Житомирського учбово-виробничого підприємства УТОГ. Площа найбільшого прапору на фасаді будівлі становить 450 кв. м. (завдовшки 40 м.,  висота 11,25 м.). Ідея вивісити жовто-блакитний прапор, найбільший з тих, що коли-небудь розміщували на приміщеннях, виникла у директора цього підприємства, яке шиє бронежилети для української армії, Олександра Єфімовича та директора рекламної агенції «Інформ-бюро» Ярослава Гапоненка.

Подробнее...

Самая большая коллекция колокольчиков

bells 174У Ирины Колтаковой можно не спрашивать, в каком ухе звенит. Потому как у нее звенит везде.  Вся квартира известного в Украине коллекционера обвешана, обставлена, украшена и увенчана колокольчиками  – не квартира, а колокольная галерея. Они везде: на стеллажах, полках, в нишах, рамках, шкафах, на кухне, в коридоре, и даже в ванной. Ее колокольный дом для коллекции уже тесен. Вот и мечтает Ирина Колтакова в родном городе Глухове Сумской области открыть  музей колокольчиков. Ведь показать людям есть что: в ее личной коллекции 1603 сувенирных и поддужных колокольчиков мыслимых и немыслимых форм, материалов, дизайна и тематик. Это колокольчики с пейзажами, новогодние и рождественские,  с растительными и животными мотивами, города и страны, предметы и здания, сказочные герои и литературные персонажи, реалистические и фантастические… Есть парные, например, «мальчик-девочка», разделить которые по гендерному признаку можно, заглянув, понятное дело, под юбку колокольчика.

Подробнее...

Найбільше яйце-писанка із паперових серветок

 

pisanka iz salfetok7Першим придумав робити букети із паперових серветок бідний студент, у якого в кишені вітер гуляв, а в серці кохання палало. Історія не зберегла для нас відомості, чи відповіла йому взаємністю дівчина, отримуючи паперові букети, відомо лише, що серветок в студентській їдальні йому не бракувало.

Подробнее...

Герб міста з найбільшої кількості пластикових кришечок

 

gerb iz krishek5В Іллічівську знайти пластикову кришечку, яка би просто валялась на дорозі нереально. Діти вичистили все місто, збираючи кришечки для справи, за яку взялися разом із керівником місцевого центру розвитку дитини Катериною Чегаринською, яка й виступила ініціатором створення дивовижного панно.

Подробнее...

Найбільший намальований вінок

vinok7Школярі селища Ширяєве, що на Одещині, так захопилися малюванням вінка акварельними фарбами, що потім вчителі довго не могли знайти таку велику площу, щоб весь цей вінок розложити. І навіть на найбільшому селищному стадіоні полотно довелося розгортати спіраллю. Його довжину експертам довелося міряти курвиметром, який зупинився на позначці  – 505,8 м! Вінок діти намалювали з традиційних українських квітів і присвятили  свою грандіозну роботу 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Подробнее...

Найбільший самовар з петриківським розписом

 

DSC 1074 1

Гігантський самовар, представлений у Дніпропетровську на святкуванні Масляної, в перший же день напоїв чаєм 3,5 тисячі гостей свята. Заввишки велетень-черевань  2,5 метри, його об’єм – 561 літр, тобто понад 50 відер. Він може нагріватися як електрикою, так і вугіллям. З двох краників подачі окропу щохвилини можуть обслуговуватися 20 чоловік.

Подробнее...

Самая большая валентинка из бисквита

valentinka02Больше половины населения страны считает себя в кого-нибудь влюбленными. Остальные, возможно, влюблены в себя. И те, и другие с удовольствием вспоминают об этом в День святого Валентина. «Чем больше сердце – тем больше в нем любви!» - решили в Харькове, и к празднику влюбленных испекли из бисквита огромную валентинку в виде двух сердец.

Подробнее...

Самое большое количество самоваров-гигантов на одной локации

 

samovari11Чай – не водка, много не выпьешь, - говорят те, кто ни разу не гулял на Масленицу. Знает толк в потребностях гуляющего народа Торговая Марка «Запорожский Самовар». Поэтому и привезли на центральную площадь Запорожья самое большое количество огромных самоваров.  Таким зрелищным самоварным сборищем  был отмечен 10-летний юбилей ТМ «Запоржский самовар», который выпустил за годы своей деятельности аж 65 действующих гигантских самоваров, нашедших места своей постоянной прописки от Парижа до Хабаровска.

Подробнее...

Наймолодша балерина, що виконує головну роль в репертуарному спектаклі на професійній сцені

 


DSC 8048 1

Як відомо, хто раніше встав, того і пуанти. А хто раніше встав на пуанти, того і головна роль в репертуарній виставі. Бо талант, помножений на дисципліну, здатен творити чудеса.

Подробнее...

Пошук рекордів

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4