Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Мінімальний час подолання дистанції 100 км на велосипеді з песиком у рюкзаку

Своїм рекордом 3-річний песик Брюссель породи левретка зі своїм господарем Володимиром Андрущенком з Коломиї прагнули привернути увагу людей до проблем виживання безпритульних тварин. Адже немає жодного випадку, коли б собака зрадив господаря, і безліч випадків, коли господарі кидають напризволяще своїх тварин. На участь у наймасовіших велоперегонах «Київська сотка» Брюссель (маса тіла якого 7 кг!) заявився у спеціальному рюкзаку свого господаря. У результаті пара вірних друзів подолала дистанцію 100 км за 2 год 54 хв і 24 сек! Партнер рекорду – ГО «Самопоміч».

 

Подробнее...

Найбільша кількість парків та скверів збудованих та реконструйованих в районному центрі впродовж двох років


IMG 0020

В Ірпені молодим і закоханим тепер є де цілуватися.  У місті зафіксована рекордна кількість реконструйованих та збудованих парків і скверів, - аж 16. Кожен з них має свою  унікальну історію і наповнений глибокою символікою. Одинадцять об’єктів створено всього за два роки  – з 2014 по 2016. В інших 5-ти парках і скверах благоустрій триває. Після вручення Сертифікату про рекорд міському голові Володимиру Карплюку, Ірпінь по праву здобув титул міста парків. І можливо, Шарль де Голь мав на увазі саме Ірпінь, коли сказав: «Я багато бачив парків у містах, але тільки раз побачив місто в парку».

Подробнее...

Найбільша кількість кущів троянд на одній локації

 

rozi na odnoj lokacii1

Над прифронтовим Артемівськом кружляв безпілотник-квадрокоптер – вперше за багато місяців не військовий, а цілком мирний. І знімала камера з повітря не одиниці бойової техніки, а… трояндові кущі, яких експерти нарахували аж 5091.

Подробнее...

Найгостріший перець вирощений в Україні

 

perets10Те, що більшість українців вважає гострим перцем – насправді дитяча страва в дієтичному харчуванні. Це як човник проти корабля або рибка проти кита. Для порівняння: пекучість звичайного соусу табаско становить 2500-5000 SHU, а пекучість найгострішого перцю в світі Carolina Reaper - 2200000 SHU. SHU - це одиниці пекучості за шкалою Сковілла, розробленої американським хіміком Вілбером Сковілля в 1912 році.

Подробнее...

Найстаріший в Україні собака

 

fantik5Не всякий пенсіонер може похизуватися тим, що став рекордсменом. Хіба якщо він чотирилапий і йому стукнуло більше ста людських років. Тривалість життя більшості з собак – 8-12 років, і рідко хто з них доживає до 15-річного віку. Пенсіонеру Фантику в червні 2014-го виповнилося 18-ть, а за таблицею відповідності людського та тваринного віку – це 126 людських років.

Подробнее...

Максимальна висота несмертельного падіння кішки

 

padenie koshki3Є особлива категорія рекордів, які відбуваються без підготовки, тобто «раптом». Наприклад несмертельне падіння кішки з рекордної висоти. Адже жодна психічно здорова людина не надумає спеціально скинути кицю заради рекорду. Так що історію молоденької кішки Мілінди справедливо буде віднести до категорії «Несподівані рекорди зі щасливим фіналом».

А розпочалася ця історія з того, що чудовим літнім днем Мілінда видерлась на балконний карниз київської висотки з надією вхопити горобця за хвіст.  Але горобці, як відомо, на відміну від котів вміють літати. Тож вони й полетіли кожен своєю траєкторією – горобець вгору, а кішка вниз - з 24 поверху!

Подробнее...

Cамый старый гипоппотам в Украине

 

gipopotam5Самый старый гипоппотам живет в Киевском зоопарке. Этот факт зарегистрировали эксперты Национального Реестра Рекордов в день, когда старожилу зоопарка исполнилось 54 года 10 мес и 3 дня.

Подробнее...

Самый большой арбуз-карвинг

 

arbuz carving1Если бы для Золушки фея еще раз решила сделать карету, то наверняка, в этот раз она вместо тыквы взяла бы Голопристанский карвинг-арбуз, который стал победителем Х юбилейного фестиваля «Украинский арбуз – сладкое чудо».

Подробнее...

Самое большое количество чернобривцев, высаженных в одном городе

chernobrivzi2

 

Кировоградский рекорд «Самое большое количество чернобривцев, высаженных в одном городе» с точки зрения технологии фиксации был одним из самых сложных.

Ведь для того, чтобы подсчитать задекларированный миллион цветов  на всех клумбах города понадобилась бы круглосуточная работа  эксперта  на протяжении 278 часов!

Подробнее...

Самая выносливая собака

sobakaminiЭксперты Национального Реестра Рекордов имели возможность убедиться, что лайка – самая выносливая собака

Подробнее...

Cамый высокий подсолнух


podsolnuh_2

28 августа 2011 года в селе Плесецкое Васильковского района Киевской области  эксперты Национального Реестра Рекордов (НРР) обнаружили огромный  подсолнух высотой  4 м 17 см! Вырастил его на своем загородном участке киевлянин Владимир Головко, который утверждает, что такой гигант получился совершенно случайно из обычного подсолнечного семечка.

Подробнее...

Самая длинная аллея сакур

 

sakuri

В Японии ежегодно миллионы японцев с конца февраля от¬правляются семьями любоваться цветением сакур.

С 2011 года киевлянам стало доступно еще более изощренное удовольствие.

Подробнее...

Рекорд "Самая тяжелая кошка Украины"

 

cat04 октября 2010 года «Национальный реестр рекордов» зафиксировал рекорд с номинацией
"Самая тяжелая кошка Украины."
Кошка Алиса весит 20кг,855гр.

Подробнее...

Пошук рекордів

June 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2