Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Наймолодший знавець термінів з квантової фізики та астрофізики

Квантова фізика – сама назва галузі потребує пояснення, а він у 8 років і 7 місяців розуміється у цій науці не гірше дипломованого фахівця. Харків’янин Лев Бондаренко вчетверте став рекордсменом України, назвавши 140 термінів з квантової фізики та астрофізики. Йому вистачило всього 50 хвилин для їх тлумачення. Таким чином Лев Бондаренко вчетверте став рекордсменом України.

Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу дитиною

Максимальна кількість відтворених напам’ять назв столиць країн світу дитиною. У харківського вундеркінда Лева Бондаренка все не так, як у звичайних дітей. Наприклад, в ранньому дитинстві він спочатку перечитав масу енциклопедій, і лише потім почав читати казки. Диво-дитина дивує навіть власну маму. Процес запам’ятовування у хлопчика не потребує повторень. У віці 6 років він з легкістю відтворив напам’ять столиці 207 країн світу. Це вже не перший рекорд хлопчика-вундеркінда. І, очевидно що не останній. Адже Левко постійно дивує дорослих своїми енциклопедчними знаннями. В 2 роки 7 місяців він почав самостійно читати. До 5 років встиг прочитати понад 500 книг, енциклопедій та журналів. В 5 років 3 місяці встановив рекорд України «Найбільша швидкість читання у дошкільному віці». В 5 років 10 місяців став лауреатом першої національної премії “Диво дитина 2015”, м. Київ. В 6 років 1 місяць отримав диплом “Ерудит року-2015” національної премії “Дитина Року” м. Харків.

Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот дитиною

Відтворення напам’ять найбільшої кількості наукових назв живих істот дитиною У дитинстві всі проходили через такі «навчання» з батьками. І більш-менш успішно відповідали на питання, викликаючи гордість батьків. Але навряд чи хтось зміг би пройти це випробування краще за юного харків’янина 6-річного Лева Бондаренка. Справа у тому, що йому показують йому не якихось жабок чи павучків, а, наприклад, пристигастера, чи батизауруса, чи африканську скватину. Чули про таких? Мабуть, що ні. А Левко їх розпізнає з першого погляду і точно відтворює їхні наукові назви. За 20 хвилин він встиг назвати 310 наукових назв живих істот. Мав би назвати й більше, але час від часу відволікався на пояснення – як той звір живе, на якій території, як харчується. Таке враження, що хлопчик тримає в пам’яті всю енциклопедію.

 

Найбільша кількість дитячих побажань на карті України

Йоганн Вольфганг фон Гете писав: «Недостатньо тільки бажати, треба діяти!» Але не можна почати діяти, попередньо цього не побажавши. Тому діти з різних регіонів України написали 153 свої побажання на майбутнє, а також те, якою саме вони хочуть бачити свою Батьківщину на величезній унікальній мапі-візуалізаторі України.

 

Подробнее...

Найбільша кількість дівчат з квітами у косах

 

 

Рекорд було встановлено 10 червня 2018 року у м. Дрогобич, Львівської обл. на території відпочинкового комплексу «Залісся» під час проведення доброчинного фестивалю квітів «Drohobych Flower Fest 2018». Організатором фестивалю та ініціатором встановлення рекорду виступила ГО «Україна – це ти». Досягнення було зафіксовано національним реєстром рекордів України. Участь у встановленні рекорду взяли 429 бажаючих дівчат. Дрогобич – місто квітів. А ще, місто красивих дівчат з квітами у косах.

 

Подробнее...

Найдовше жіноче натуральне волосся, доглянуте органічною косметикою Yuriy Tsarov

Христина Кречківська востаннє вкоротила собі волосся п’ятнадцять років тому, коли вчилася у шостому класі. Це їй не сподобалося, і з того часу волосся дівчини безперешкодно росло. Спочатку воно було найдовшим у школі, потім у Дрогобичі, потім на Львівщині… аж ось настав час всеукраїнського тріумфу. Організатором рекорду виступив відомий український топ-стиліст, власник мережі салонів краси Юрій Царьов. Певно, навіть імператриця Єлизавета Австрійська, яка теж пишалася своєю довгою косою, не отримала б гостиннішого прийому, ніж влаштували Христині у Києві.

Подробнее...

Наймасовіше зимове моржування на одній локації


16839672 753955171436644 1270298212 n

 

У Херсоні на Водохреща можна було спостерігати щось на кшталт «Шпіцбергену» з сотнями «моржів» на берегах. У зимові води Дніпра в 20-градусний мороз впродовж трьох годин занурилося 1017 херсонців різного віку та статі.
До речі, історія рекорду розпочалася рік тому, коли Руський культурний центр імені О. С. Пушкіна під керівництвом Роман Медведєв вперше подав заявку до Національного Реєстру Рекордів.

Подробнее...

Найтриваліший період зустрічей випускників школи


IMG 9182 1«Давно, друзья веселые, простились мы со школою…» - невмирущий «Шкільний вальс»… Випускники київської чоловічої десятирічки імені Радищева розпрощалися зі своєю школою так давно, що навіть уявити важко – 1954 року! Але між собою хлопці вже 61 рік не втрачають зв’язків, хоча на останню традиційну зустріч біля стадіону «Динамо» їх прийшло лише десятеро з тринадцяти, що залишились.

Подробнее...

Найбільший розмір ступні у дівчини

 

 

noga devyshki1Зазвичай батьки радіють, коли їх діти гарно ростуть, і з задоволенням милуються за обідом – ложечку за маму, ложечку за тата… А Діана Білик, мабуть не лише за батьків, а ще й за сусідів та друзів їла манну кашу, і росла, як у казці – не по днях а по годинах. У свої тринадцять років дівчина зросла до відмітки 180 сантиметрів. Але не її високий зріст став причиною отримання почесного місця в найавторитетнішому виданні України – Національному реєстрі рекордів – а найбільший розмір ноги.

Подробнее...

Найстаріший в Україні Дід Мороз

 

ded moroz tern1На новорічні свята відпочивають усі, крім акторів і зірок шоу-бізнесу – у цей час вони працюють  як негри на плантаціях. Тож історія про тубільного актора не вигадка – коли йому зателефонували із Голівуду і запропонували знятися у касовому фільмі в період з грудня по січень, він, не вагаючись, відмовився: «Який Голівуд?!? У мене ж ялинки!»

Подробнее...

Наймасовіший lap dance


DSC 7498 1

У чоловічому клубі, звісно, це вам не вдома, і борщу тут ніхто не зварить, і кіт під боком не мурчить, і пульт від телевізора не дадуть. Зате зможуть обтанцювати і пообнімати.
Вислів «штани протерти» у чоловічому клубі набуває зовсім іншого значення: коли у тебе на колінах професійно виконує lap-dance майже гола дівчина, то зовсім не шкода їх протерти.

 

Подробнее...

Наймолодший знавець моделей і марок автомобілів

 


IMG 0267

Дехто й серед дорослих візка від воза не відрізнить – для багатьох (а особливо для жінок) уся відмінність авто полягає в кольорі. А Ігор Єщенко з Донецька у віці 2 роки 7 місяців просто на вулиці в Дніпропетровську (місті тимчасово мешкання сім’ї), назвав 46 марок і моделей автомобілів, що проїжджали повз нього. Він і далі б продовжував, але несподівано розгубився, не впізнавши рідкісний в наших краях «Крайслер».

Подробнее...

Відтворення вголос найбільшої кількості знаків після коми числа Пі

chislo Pi3На запитання від вірменського радіо: «Що краще – маразм чи склероз?» правильна відповідь звучить так: звісно, що склероз, бо тоді про маразм забуваєш. Сумчанину Артему Гаріну не загрожує в житті ні одне, ні інше. Маючи унікальну пам'ять, він зміг блискуче відновити раніше скомпрометовану шахраями номінацію рекорду: «Відтворення найбільшої кількості знаків після коми числа Пі».

Подробнее...

Пошук рекордів

June 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2