Найгнучкіша дівчинка України
З 1944 року ніхто в світі не зміг повторити знаменитий трюк з яблуком, який виконали сестри Росс в мюзиклі «Бродвейські ритми». Нагадаємо, одна з акробаток дістає зубами яблуко, яке лежить на 80 см нижче рівня підлоги.
А тепер сенсація! Національний Реєстр Рекордів у Запоріжжі зареєстрував рекорд десятирічної акробатки Богдани Ткаченко, яка таким же чином дістала зубами 13 яблук за 60 секунд! І лише одна маленька деталь відділяє нашу талановиту дівчинку-каучук від скрупульозного повтору трюку сестер Росс в точності до дрібниць.
Тож, знайомтесь, нова зірка манежу – українська Росс – Богдана Ткаченко. Керівник циркової студії "Едельвейс" - Світлана Непомняща.
Наймолодша повітряна гімнастка, яка виконує трюк у висі на волоссі
Дев’ятирічна повітряна гімнастка із Запоріжжя Аліна Фролова може запросто рекламувати зміцнюючі шампуні. Адже циркові трюки вона виконує, висячи лише на своєму волоссі!..
Побачивши одного разу виступ гімнастки з цирку дю Солей, дівчинка загорілася його повторити, і їй це вдалося. Експерти Національного Реєстру Рекордів зафіксували 11 хвилин 2 секунди - час, який Аліна провисіла на своєму волоссі (вага гімнастки - 25 кг).
На запитання, у чому секрет фантастичного трюку, Аліна відповідає, що просто потрібна ідеальна коса. І, звісно, не одна година тренувань та неабияка сила волі, які зазвичай лишаються «за кадром».
Максимальна вага штанги, піднята на грудях у присіданнях на балансувальній напівсфері за 1 хвилину
Чемпіон Європи і світу з бодібілдінгу, володар титулу Mr. Universe в категорії Men’s Physique Володимир Оснік встановив світовий рекорд у номінації «Максимальна вага штанги, піднята на грудях у присіданнях на балансувальній напівсфері за 1 хвилину». Складність рекорду полягала не лише у неймовірному фізичному навантаженні, а й у координації рухів, адже вправа виконувалася на рухомій платформі. Виконавши на баланс-платформі Bosu за 1 хвилину 27 присідань зі штангою 72,5 кг на грудях, Володимир Оснік встановив новий світовий рекорд. Загальна піднята вага становила 1957 кг!
Найбільша кількість стрибків собаки з відривом чотирьох лап і захопленням PULLER за 90 секунд
Дог-пуллер – це вид спорту для собак та їхніх вихователів, де чотириногі «атлети» вправляються зі спеціальними кільцями Puller. Винайдений дог-пуллер в Україні, тому всім нам особливо приємно, коли вітчизняні спортсмени та спортдоги досягають міжнародних успіхів. Першими в Україні у цій дисципліні зареєструвала рекорд команда із Запоріжжя: дивовижна бордер коллі Веста та її друзі - подружжя Володимир і Вікторія Шпигун й Дмитро Фомін.
Найбільша кількість віджимань від підлоги на двох руках за 30 секунд
Судячи з популярності серед населення, віджимання – наймасовіший вид спорту в Україні. Утім, нас цікавить лише дійсно спортивне віджимання, тобто не чогось у когось, а лише самого себе від підлоги. Саме через те Національний Реєстр Рекордів отримав найбільше заявок від претендентів на рекорд саме в цій номінації.
Першим рекордсменом 2015 року став Сергій Шепель з Борисполя – за 30 секунд він встиг віджатися від підлоги 53 рази. Але й після цього потік заявок не припинявся, і зрештою було вирішено влаштувати очне змагання між 7 найперспективнішими претендентами.
Максимальна кількість цеглин, розбитих на грудях у людини, яка лежить на битому склі
Чим би дитя ні тішилось, аби не курило й не пило у підворіттях. Мабуть, так і думали батьки Тараса та Романа Меркулових, і тому на їх дитячі забавки – розбивати кувалдою цеглини на грудях – не звертали уваги. А хлопці змужніли, і гра перетворилися на захоплення.
Тепер їх поважають як дорослих чоловіків, - хоча, в принципі, людину з молотком у руках завжди поважають трохи більше за інших. Врешті хлопці придумали свою власну шоу-програму, яка не всім дорослим чоловікам буде під силу.
Їх захоплення таки довело їх до рекорду «Максимальна кількість цеглин, розбитих на грудях у людини, яка лежить на битому склі». А це вам не на день ПДВ пляшки об голову розбивати! Тож головне тепер, щоб ні цегла ні скло не зіпсували унікальний талант.
Максимальна висота стрибка з парашутом всліпу з повітряної кулі
Спробуйте стати на стілець і зістрибнути з нього з заплющеними очима. Без підготовки нічого не вийде – мозок просто відмовляється давати команду тілу, тому доводиться спочатку триматися за стілець рукою. А що робити, коли стрибаєш всліпу з півторакілометрової висоти? Не триматися ж за пілота? Тому й увійшло до Національного Реєстру Рекордів унікальне досягнення мешканця Миколаєва Олега Рички, встановлене на фестивалі «Монгольф’єрія» під Києвом.
Мінімальна висота бейсджампінгу
“Швидше, вище, сильніше” – вже застаріло. Зараз популярно: “Небезпечніше, крутіше, ризикованіше”. Особливо, якщо йдеться про бейсджампінг – стрибки з парашутом з надмалих висот. Бейсери люблять кидатися вниз з індустріальних споруд, як-то мости, хмарочоси, будівельні крани, тощо.
Найбільший тризуб, викладений тілами людей на Говерлі
Для встановлення цього рекорду на найвищу вершину країни піднялися три десятки українців зі Сходу та Заходу. Одна половина представляла Харків, яку вів за собою Роман Веприцький, інша - селище Міжгір`я на Закарпатті, яке спрямовував Василь Щур. Підйом проходив під гаслом «Схід і Захід разом!», тому кожна група підіймалась із «свого» боку.
Найбільші палаючі літери
Вогонь – основа купальських обрядів. Можливо, що й сучасний молодіжний вислів «запалювати», тобто завзято щось відзначати, походить від тих вогняних свят. Принаймні мешканці міста Змієва на Харківщині «запалюють» на Івана Купала вже не перший рік.
Максимальна висота стрибка з повітряної кулі
Для ефектності рекорду вже недостатньо підніматись у небо чи стрибати кудись униз. Доводиться об’єднувати ці дві речі. Тож коли повітряна куля під керуванням пілота Івана Глущенка піднялась на висоту 204 метри, болгарський джампер Дімітр Петров із клубу «Адреналін» вистрибнув із кошика вниз із зв’язаними ногами, до яких був прикріплений стандартний 20-метровий гумований канат.
Найдовша дитяча іграшкова залізниця
Останні діти, яким пощастило проїхати Ужгородською дитячою залізницею, вже мають власних дітей, а можуть дочекатися й онуків, поки хтось врешті подбає про її відновлення. Втім, можливо, зараз справа дасть гудок і рушить з місця: на День захисту дітей саме ужгородські діти показали відповідальним особам майстер-клас будівництва залізниць.
Наймолодший чемпіон України з айкібудо
Наймолодший чемпіон України з айкібудо Чи знаєте ви когось, хто поміняв би танці на бойові мистецтва? А того, хто через рік після цього вже став чемпіоном України? Тож знайомтесь - Женя Мац із Харкова. Найнеймовірніше те, що талановитий хлопчина ще навіть до школи не ходить.