Новий сайт знаходиться за web-адресою: www.nationalrecords.world

Відтворення вголос найбільшої кількості знаків після коми числа Пі

Люди

 

Рекорд

chislo Pi3

На запитання від вірменського радіо: «Що краще – маразм чи склероз?» правильна відповідь звучить так: звісно, що склероз, бо тоді про маразм забуваєш. Сумчанину Артему Гаріну не загрожує в житті ні одне, ні інше. Маючи унікальну пам'ять, він зміг блискуче відновити раніше скомпрометовану шахраями номінацію рекорду: «Відтворення найбільшої кількості знаків після коми числа Пі».

 

Експерти Національного Реєстру Рекордів України обрали для встановлення рекорду одну з аудиторій Сумського Державного Університету, в якій, за умовами рекорду, не було жодного технічного пристрою. Претендент на рекорд у присутності експертної комісії та журналістів пройшов перевірку на відсутність при ньому будь-яких засобів зв'язку. За правилами реєстрації заборонялося будь-кому, крім експертів, знаходитися в зоні встановлення рекорду. Для повної зосередженості хлопець попросив забезпечити йому в аудиторії повну тишу і зав'язати пов'язкою очі.

Як відомо, число Пі – безкінечне, жодної закономірності розташування знаків у ньому немає. 24-річний аспірант кафедри філософії СумДУ Артем Гарін продемонстрував феноменальну пам'ять, упродовж 50 хвилин назвавши вголос послідовно 5 тисяч цифр після коми числа Пі.

Цікаво, що в процесі запам'ятовування Артем використовує візуальну фіксацію інформації, тобто утримує в голові картини дійсності і зчитує з них інформацію. Найближчим часом Артем планує побити власний рекорд і проговорити послідовно уже вдвічі більше – 10 тисяч цифр.

 

 

Пошук рекордів

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4